Ирпень
Киевская
Искать объявления по всей области

Аренда помещений в Ирпене

Здам в Оренду приміщення 104м2 ,Фасад,прямий вхід!Район парк МАМА Ирпень 13
  • 104 м2
  • 1 / 5 эт.
37 000 грн.
Представник ВЛАСНИКА! БЕЗ комісії для покупця! Здам в оренду приміщення 104м2- Район Синергія,Річ таун,парк МАМА Має окремий вхід з фасаду! Район сінергії(густо населений)!! Просторе приміщення 104 м2. Є ремонт (підлога плитка,стіни фарба) Центральна каналізація+вода заведена єлектрика 41квт
Ирпень
Здам в оренду приміщення 30 м кв Ирпень 8
  • 30 м2
  • 1 / 1 эт.
20 000 грн.
Оренда приміщення 30 м кВ, з ремонтом. Можна під тату студію, косметолог… Деталі по телефону.
Ирпень
Здам в оренду приміщення 37м2 під офіс,кофейню,магазин. ЖК Преміальний Ирпень 7
  • 37 м2
  • 1 / 6 эт.
11 200 грн.
Ірпінь,вул.Рильського ЖК Преміальний Здам в оренду приміщення 37,3м2 Високий цоколь ( як 1йповерх),окремий вхід. Без ремонту. Підійде під офіс, магазин, кофейню, перукарню, ательє,розвивашки і т.д. Ціна місячної оренди 300грн за м2 + к.п. Всі деталі оговорюються на перегляді Дзвоніть 09******76 Таня
Ирпень
Здам в оренду приміщення 50 м2 в м. Ірпінь Ирпень 8
  • 50 м2
  • 2 / 2 эт.
15 000 грн.
Оренда приміщення 50 м² – ідеально під магазин, студію або офіс! Здається в оренду просторе комерційне приміщення площею 50 м², яке раніше використовувалося як квітковий магазин. Розташування: м. Ірпінь, 2-й поверх комерційної будівлі. Переваги: Зручне розташування з гарною прохідністю Світле та доглянуте приміщення Підходить для магазину, салону, студії, офісу чи іншої діяльності Деталі та перегляд – за телефоном о972о48955
Ирпень
Здам в оренду приміщення біля Правика -центр міста Ирпень 4
  • 41 м2
14 000 грн.
Оренда комерційного приміщення Цокольний поверх 40,56 м2 Ремонт в рахунок оренди Центр міста -навпроти парка Правіка Ціна 14000 грн + ком ріелтора +залог
Ирпень
Здам в оренду приміщення під Ваш бізнес! Парк Центральний Ирпень 5
  • 43 м2
  • 1 / 11 эт.
30 907 грн.
Оренда! Приміщення в ЖК Центральний біля Центрального парку. Під будь яку сферу діяльності. Канікули на ремонт 2 місяці. Мінімальні комунальні платежі. Телефонуйте, домовимося про перегляд.
Ирпень
Здам в оренду приміщення в центрі Ірпеня Ирпень 18
  • 55 м2
  • 1 / 10 эт.
15 000 грн.
Здам в оренду комерційне приміщення в ЖК Центральний, Ірпінь, фасад вул. Д. Попова 26а Загальна площа 55м2, рецепція + 2 кімнати + с/в, зараз дитяча ігрова кімната, можлива оренда зі всім наповненням Ціна знижена 15000грн./міс. + комунальні послуги, оплата 1-й місяць + залогова сума + 50% комісія
Ирпень
Здам в оренду робоче місце для кондитера Ирпень 4
  • 20 м2
  • 3 / 4 эт.
7 000 грн.
Здається в оренду робоче місце для кондитера, в центрі Ірпеня. У вартість оренди входить користування духовкою унокс анна, кухонна машина кенвуд, холодильник, морозильна камера та інші приладдя.
Ирпень
Здам в оренду складські приміщення м.Ірпінь Ирпень 4
  • 176 м2
32 000 грн.
Здам в оренду склад ! Територія огороджена парканом, дорога асфальт світло. 5 хвилин до центру.
Ирпень
Здам в оренду СТО в Ірпені ! Ирпень 7
  • 174 м2
30 000 грн.
Оренда двох поверхового гаражу під СТО або іншу сферу діяльності 174 м.кв. 1 поверх - внутрішня висота приміщення 4,1, оглядова яма, санвузол, кладовка, булерян, розводка електрики, 3 фази, 50 кіловат, свердловина, септик, ролетні ворота. 2 поверх - вільного планування. Перекриття між першим і другим поверхом - панелі. Поверхи автономі один від одного. Дуже зручне мсце розташування. ТЕЛЕФОНУЙТЕ!!!
Ирпень
Здам в оренду Таунхаус Ірпінь Є ГАЗ новий ремонт Ирпень 5
  • 96 м2
  • 1 / 2 эт.
33 115 грн.
Пропонується в оренду просторий таунхаус з новим ремонтом. Ідеальний варіант для сім’ї або пари, яка шукає комфортне житло у спокійному районі. 4 кімнати 2 санвузли Перша здача — все нове! 2 кімнати можна замеблювати за вашим бажанням 2 паркомісця Без тварин За додатковою інформацією телефонуйте або пишіть у повідомлення — із задоволенням відповім на всі питання!
Ирпень
Здам З ремонтом 38м2 + тераса 50м2  Опалення газове, автономне Ирпень 9
  • 37.94 м2
  • 1 / 16 эт.
21 200 грн.
Оренда приміщення з ремонтом та видом на Центральний парк вул. Університетська. Площа 38м2. Перший поверх, окремий вхід, автономне опалення від загальнобудинкової котельні Виконаний ремонт, а саме - плитка на підлозі, фарбовані стіни, розведена електрика, сантехніка, виділена зона кухні. Приміщення універсальне, під будь який бізнес - кавʼярня, салон краси, шоурум, фото студія, курси.. Великим бонусом до приміщення є тераса, що передається в безкоштовне користування Поряд вже працює - Бургерна, Тематичний Бар, дитяча розважальна кімната, школа макіяжу Ціна фіксована в гривні. Пропозиція від власника, без комісії Приміщення вартує Вашої уваги. Телефонуйте Готові співпрацювати з агенціями.
Ирпень
Здається приміщення в оренду під Fast-Food Вокзал Ірпінь Антонова 5 Ирпень 6
  • 10 м2
  • 1 / 1 эт.
7 500 грн.
Здається приміщення під фаст фуд Локація ЗД Вокзал, Великий трафік людей Є 2 лінії Ел енергії тому світло майже не вимикають ! Площа приміщення 10 м2 1 м2 коштує 750 грн По всім питанням дзвонити за телефоном: 06******68 Богдан
Ирпень
Здається приміщення в оренду Ірпінь Ирпень 5
  • 104 м2
40 000 грн.
Оренда нежитлового приміщення під будь-який вид діяльності. Загальна площа 104,3 кв.м. Розташоване в густонаселенному районі м.Ірпінь, вул. Миколи Сингаївського 6-А
Ирпень
Здається приміщення вільного призначення Антонова 11 Ірпінь вокзал Ирпень 10
  • 28 м2
  • 1 / 1 эт.
10 500 грн.
Здається приміщення Вільного призначення! Ціна 375/м.кв.+ комунальні м.Ірпінь вул.Антонова, 11-А Автомобільно-господарський ринок Альянс. Даємо час на розкрутку Вашого бізнесу. Якщо встигните орендувати приміщення до 25.04.25 -20% знижка на наступні 2 місяці!!! Є 2 лінії Ел енергії тому світло майже не вимикають!!
Ирпень
Здається торгова площа на Антонова 11а Ирпень 20
  • 280 м2
  • 1 / 1 эт.
260 грн.
Здаються торгові приміщення Вільного призначення! Ціна від 250-400/м.кв.+ комунальні м.Ірпінь вул.Антонова, 11-А Автомобільно-господарський комплекс Альянс. Даємо час на розкрутку Вашого бізнесу. На даний момент вільні приміщення Кафе площею 28,6 м кв Кухня площею 12,6 м кв #16 площею 14,8 м кв #17 площею 13.2 м кв #12-18 площею 28 м кв # 22 площею 19.1 м кв Кабінет #2 площею 6 м кв Кабінет #3 площею 9.13 м кв Камера зберігання # 17 площею 28.2 м кв Камера зберігання #01 площею 5,3 м кв Якщо встигните орендувати приміщення до 25.09.25 -20% знижка на наступні 2 місяці!!!
Ирпень
Здається в оренду 2к приміщення 40м2,ЖК Бізнес класу-Ірпінь Сіті Ирпень 12
  • 40 м2
  • 1 / 10 эт.
16 000 грн.
Представник власника! Код об'єкту #737 Здається в оренду дуже перспективне приміщення в ЖК Ірпінь сіті. Воно має 40м2-роздільні повноцінні 2 кімнати. заведена вода та центральна каназізація. 20 Квт електрики. окремий прямий вхід. Прохідне місце в новому ЖК Бізнес класу-ідеальне розташування комерції! Надаємо канікули на ремонт! ціна 400грн за м2 Зателефонуй в будьякий час-розкажу покажу!
Ирпень
Здається в оренду компактне комерційне приміщення в ЖК «Ірпінь Сіті» Ирпень 8
  • 15.7 м2
11 038 грн.
Здається в оренду компактне комерційне приміщення в ЖК «Ірпінь Сіті», м. Ірпінь. Локація: Житловий комплекс із потенційним потоком клієнтів — ідеально для малого бізнесу. Характеристики: • Площа: 15,7 м² • Електроенергія: 8 кВт • Підведені вода та каналізація • Частково зроблений ремонт Ідеально підійде для: • кав’ярні або стрітфуду • роздрібної торгівлі • квіткового магазину Вартість: 250 $/місяць Звертайтесь для деталей та перегляду — приміщення готове до запуску бізнесу.
Ирпень
Здається в оренду нежитлове приміщення на 1му поверсі в ЖК «Молодість» Ирпень 6
  • 50 м2
22 077 грн.
Здається в оренду нежитлове приміщення на 1-му поверсі в сучасному ЖК «Молодість», м. Ірпінь, вул. Соборна. Локація: Активний пішохідний трафік, поруч набережна, у найближчий час відкриття супермаркету Novus — відмінний потенціал для бізнесу. Характеристики: • Площа: 50 м² • 1-й поверх • Проведені водопостачання та водовідведення • Електроенергія: 15 кВт Ідеально підійде для: • аптеки • кав’ярні • квіткового магазину • або іншого комерційного бізнесу Вартість: 500$/місяць Готові відповісти на всі запитання та організувати перегляд.
Ирпень
Здається в оренду у центрі Ірпеня приміщення, містер Корнер! Ирпень 4
  • 16 м2
  • 1 / 4 эт.
8 000 грн.
Здається в оренду 2 приміщення в центрі Ірпеня, великий торговий центр Містер Корнер! Применшення по 16 м2, з окремим входом на фасаді приміщення. В рожевому приміщенні можна зробити воду. Всі деталі по телефону ! Запрошую Вас на перегляд )