Ирпень
Киевская
Искать объявления по всей области

Аренда помещений в Ирпене

Здам невелике приміщення 19,7м2 Набережна ЖК Синергія Сіті Ирпень 2
  • 19.7 м2
  • 1 / 9 эт.
7 880 грн.
Здам приміщення в довготривалу оренду вул. О.Кобилянської, 1/8в Площа 19,7 м2 Перший поверх Окремий вхід Стеля 4м Панорамні вікна Сусіди вже працюють Ціна 7 880 грн/м2 БЕЗ % пропозиція від власника Канікули на ремонт Деталі за телефоном
Ирпень
Здам офіс з ремонтом. 65кв.м, центр, Демʼяна Попова 26а Ирпень 15
  • 65 м2
  • 1 / 10 эт.
27 000 грн.
Здам офіс з якісним ремонтом і меблями Центр міста Вулиця Демʼяна Попова 26а. Газове опалення, побутовий тариф на е/е, відеоспостереження, сигналізація Вільний доступ Довгостроково Умови оренди: оплата за перший місяць + гарантійний платіж + 50% комісія АН
Ирпень
Здам під склад - кладову 14.6м2 ЖК СЯЙВО1 Ирпень 2
  • 15 м2
4 380 грн.
Здам приміщення 14.6м2 В підвалі Під склад обо кладовку Вартість 4 380грн.
Ирпень
Здам поимішення в оренду. Кав'ярня Ирпень 3
  • 5 м2
  • 1 / 1 эт.
5 500 грн.
Здам приміщення в оренду. Прохідне місце, 5 метрів зупинка автобусу на Київ. Поблизу ринок, СТО, магазин. Можливий викуп обладнання для кав'ярні. Ціна 5500 без комісії.
Ирпень
Здам приміщення 37м.кв.  в ЖК "Молодість" Ірпінь Ирпень 6
  • 37 м2
  • 1 / 5 эт.
12 800 грн.
Здам приміщення в ЖК комфорт-класу «Молодість». Від власника. В приміщенні вже зроблена стяжка! Окремий вхід, повноцінний перший поверх. Чудово підходить для магазину, кав'ярні, салону краси, офісу чи шоуруму. Площа приміщення - 37 м.кв. Вартість оренди від 8$/м2. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном: 09******96
Ирпень
Здам приміщення Фасадне 167.7м2 парк "Центральний " Ирпень 6
  • 168 м2
20 125 грн.
Адреса: Ірпінь, вул Університетська, 2 -з 120грн/м2 Поверх: цоколь з окремим фасадним входом Опис будинку: будинок цегляний, житловий, повністю заселений ЖК Сяйво1. Без ремонту. Приміщення з хорошим плануванням, що дозволяє розпланувати під будь-які потреби використання. Приміщення може підійти під безліч варіантів бізнесу: масажний салон, салон краси, СПА центр, кафе, пив бар, кальянна, стоматологія, продуктовий магазин, пральня-хімчистка, студія звукозапису, фотостудія, квест-кімнати, дитячий центр розвитку і т.д. Хороша транспортна розв'язка: зупинка маршруток до Києва. Район густо населений навпроти парк “Центральний”. Дзвоніть домовимся про перегляд !
Ирпень
Здам приміщення в Грін сайд. Обжитий ЖК Ирпень 4
  • 27.3 м2
12 558 грн.
Оренда комерційного приміщення — ЖК Green Side, Ірпінь Здається в оренду компактне комерційне приміщення у житловому комплексі Green Side. Площа — 27,3 м². Невеликий, але функціональний простір, який чудово підійде під кав’ярню “to go”, кабінет, салон, студію або невеликий магазин. Приміщення розташоване на першому поверсі, має зручний доступ для клієнтів та хороший потенціал для бізнесу. Комплекс заселений, поруч мешканці та діюча комерція, що створює стабільний потік людей щодня. Площа — 27,3 м² Орендна ставка — 460 грн/м² Вартість — 12 558 грн/місяць Телефонуйте — розкажу деталі та домовимось про перегляд. 3 8 0 6 7 5 6 0 0 1 0 1
Ирпень
Здам приміщення вільного призначення з ремонтом 56 м2 Ирпень 8
  • 56 м2
  • 3 эт.
10 000 грн.
Здам приміщення вільного призначення з ремонтом 56 м2 Житловий Комплекс "Найкращий квартал" Ірпінь,вул Наталії Околітенко Підійде під магазин Поверх 0/3 Площа 56 м2 Інтернет є, новий ремонт Оплата 10 000 грн (перший ф останній місяць) + 50% комісія Детальна інформація за телефоном
Ирпень
  • 37 м2
4 500 грн.
Здам в довгострокову оренду склад в Ірпіні, всього 50 м2. Центр міста, недалеко від парку Незнайки і центрального ринку, на часній території. Є можливість заїду авто. Є територія, с/у на вулиці. Ціна плюс послуги електроенергії за лічильником. Деталі за телефоном. Оплата за перший і останній місяць. * всього 37 м2 * до 3х соток землі, парковка * довгостроково
Ирпень
Здам цоколь Ирпень 8
  • 33 м2
7 000 грн.
Здам квартиру!цокольний поверх!!Вул.Університетська!центральний парк!
Ирпень
  • 2.1 м2
1 250 грн.
Здам в оренду комору 2,1 м² (ціна 1250 грн.) та 2,3м² (ціна 1350 грн.)в підвальному приміщенні. Окремі входи .Приміщення сухі.
Ирпень
Здам в оренду комерційне приміщення Ирпень 7
  • 56 м2
14 000 грн.
Оренда комерційного приміщення | Ірпінь, Річ Таун Здається комерційне приміщення з окремим входом у житловому комплексі Rich Town, вул. Західна, Фасадна частина будинку — ідеальна локація для вашого бізнесу! Площа — 56 м² З ремонтом, без меблів і техніки Раніше функціонував дитячий садок — зручне планування для освітнього або сервісного напрямку Опалення — індивідуальне, електричне Кондиціонер Тепла водяна підлога по всьому приміщенню (від електрокотла) Ціна — 14 000 грн/міс Оплата перший та залоговий міс, 50% комісія Ідеально підійде під: дитячий центр / міні-садок офіс / студію салон краси шоурум або сервісну точку Пишіть/дзвоніть для перегляду!