- П’ятикімнатна
- 56 м2
- 5 соток
Продаж будинку в центрі Ірпеня з дизайнерськими ремонтом та дорогим оздобленням – ДУЖЕ ВИГІДНО‼️БЕЗ КОМІСІЇ‼️
Ваша мрія про сучасний будинок з дизайнерським ремонтом може стати реальністю! Продається просторий будинок площею 156 м2, з чудовим оздобленням та відмінним плануванням
Розташування: Києво-Святошинський район, Ірпінь, вул. Троїцька, 18
1987$ за м2
Основні ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• Загальна площа: 156 м2
• 32 м2 жила мансарда
• Поверховість: 3
• Кількість кімнат: 5
• Площа земельної ділянки: 5 соток, 1.2 сот. проїзд
ПЕРЕВАГИ БУДИНКУ:
- Дизайнерський ремонт, дорогі матеріали та стильне оздоблення
- Перший поверх:
• світла вітальня з каміном, камін опалює зал, спальню дорослих та третій поверх
• кухня з столовою площею 20 м2
• кабінет 26.4 м2
• простора тераса 34.3 м2 з барбекю та столовою зоною
- Другий поверх:
• доросла спальня 17,5м2 з власним санвузлом 10,6м2
• дві дитячі кімнати 15м2 та 17м2 з гардеробною 2,73м2
Комунікації:
• газ
• електрика
• своя скважина
• каналізація- септик
• рециркуляція води
Безпека та комфорт:
- Автоматизований газон з автополивом hanter
- Навіс для двох автомобілів (40.6 м2)
- Благоустрій тротуарна плитка «старе місто»
- Погріб, сарай
- Відеокамери та сигналізація для вашого спокою
Чому варто купити цей будинок?
• Готовий до проживання, все залишається
• Вигідна ціна 310 000$ у центрі Ірпеня - вигідна інвестиція з потенціалом зростання!
• Топова локація: затишне життя поруч із усією необхідною інфраструктурою
*Можливий відеоогляд будинку
Не пропустіть свій шанс! Телефонуйте або пишіть для організації перегляду,
також підберу альтернативні варіанти будинків в Ірпені та передмісті під ЄОселю та інвестиції.
купить дом киевская область, купить дом, будинок Ірпінь, купить дом в киевской области, дом Ирпень, купити будинок Ірпінь, продажа дома, купить будинок, продаж будинку, продажа домов киевская область, продам дом, дом купить киевская область, куплю дом, продам дом киевская область, купить дом киевская область недорого, купить частный дом, куплю дом в киевской области, купить дом в киевской области недорого, дом продажа, котедж продажа, купити котедж