Без комиссии
1  / 6
Продаються сучасні таунхауси у Ворзелі - фото 1
Продаються сучасні таунхауси у Ворзелі - фото 2
Продаються сучасні таунхауси у Ворзелі - фото 3
Продаються сучасні таунхауси у Ворзелі - фото 4
Продаються сучасні таунхауси у Ворзелі - фото 5
Продаються сучасні таунхауси у Ворзелі - фото 6

Продаються сучасні таунхауси у Ворзелі

Ворзель

Пожаловаться
68 000 $
694 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 24 февраля 2026, ID: 4781004
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Тип дома Таунхаус 
  • Комнат
  • Общая площадь 98 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 1.9 сот.
  • Ремонт После строителей 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
#1783
Пропонується сучасний таунхаус у затишному районі серед природи. Зручна транспортна розв’язка дозволяє швидко дістатися до Києва та інших напрямків.
Переваги та характеристики:
Простора земельна ділянка для відпочинку та затишних вечорів
Всі центральні комунікації
Вулиця вже заселена, доброзичливі сусіди
Будинок на стадії будівництва — можливість облаштувати все під свої потреби
В пішій доступності магазини, школи та інфраструктура
Локація:
Тихий і екологічно чистий район
Близько ліс, озера та місця для прогулянок
Зручний виїзд до Києва
Обратная связь
Анна
офлайн