1  / 3
Оренда гаражного Боксу\таращанський масив - фото 1
Оренда гаражного Боксу\таращанський масив - фото 2
Оренда гаражного Боксу\таращанський масив - фото 3

Оренда гаражного Боксу\таращанський масив

Белая Церковь

Пожаловаться
12 000 грн.
146 грн. за м²
21 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 19 февраля 2026, ID: 4771076
Характеристики
  • Вид гаража Гараж 
  • Материал Кирпичный 
  • Общая площадь 82 м2
  • Коммуникации Электричество 
  • Комфорт Яма 
Описание
Пропонуємо в оренду капітальний гаражний бокс у гаражному кооперативі на Таращанському масиві.

Гараж сухий, міцний, готовий до використання як для авто, так і під майстерню.

- Оглядова яма — 7 м²
- Висота воріт — 3,30 м (підходить для мікроавтобуса, буса)
- Є можливість облаштувати септик
- Зручний заїзд, хороше розташування.
Обратная связь
Neryhomist
офлайн