Без комиссии
1  / 10
ЖК Статус, квартира з ремонтом Центр - фото 1
ЖК Статус, квартира з ремонтом Центр - фото 2
ЖК Статус, квартира з ремонтом Центр - фото 3
ЖК Статус, квартира з ремонтом Центр - фото 4
ЖК Статус, квартира з ремонтом Центр - фото 5
ЖК Статус, квартира з ремонтом Центр - фото 6
ЖК Статус, квартира з ремонтом Центр - фото 7
ЖК Статус, квартира з ремонтом Центр - фото 8
ЖК Статус, квартира з ремонтом Центр - фото 9
ЖК Статус, квартира з ремонтом Центр - фото 10

ЖК Статус, квартира з ремонтом Центр

Ирпень

Пожаловаться
68 500 $
1 851 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5017776
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 37 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
Квартира з індивід газовим опаленням, в ЖК Статус по вулю Мінеральна.
Загальна площа 37 кв.м., 6 поверх із 8.
Переваги:
Індивідуальне газове опалення (тепло та економно)
Цегляний будинок
Зручний середній поверх
Ліфт
Локація:
Будинок розташований у районі з гарною інфраструктурою — поруч школи, дитячі садки, магазини, аптеки, парк та зупинка транспорту. До Києва — швидкий і зручний виїзд.

Підходить під державні програми (єОселя, єВідновлення, сертифікати). Мінімальне оформлення!

Документи готові до угоди.
Обратная связь
Ольга АН Квартал
офлайн