Без комиссии
1  / 12
ЖК Синергія Сіті, найкраща пропозиція за готову квартиру з документами - фото 1
ЖК Синергія Сіті, найкраща пропозиція за готову квартиру з документами - фото 2
ЖК Синергія Сіті, найкраща пропозиція за готову квартиру з документами - фото 3
ЖК Синергія Сіті, найкраща пропозиція за готову квартиру з документами - фото 4
ЖК Синергія Сіті, найкраща пропозиція за готову квартиру з документами - фото 5
ЖК Синергія Сіті, найкраща пропозиція за готову квартиру з документами - фото 6
ЖК Синергія Сіті, найкраща пропозиція за готову квартиру з документами - фото 7
ЖК Синергія Сіті, найкраща пропозиція за готову квартиру з документами - фото 8
ЖК Синергія Сіті, найкраща пропозиція за готову квартиру з документами - фото 9
ЖК Синергія Сіті, найкраща пропозиція за готову квартиру з документами - фото 10
ЖК Синергія Сіті, найкраща пропозиція за готову квартиру з документами - фото 11
ЖК Синергія Сіті, найкраща пропозиція за готову квартиру з документами - фото 12

ЖК Синергія Сіті, найкраща пропозиція за готову квартиру з документами

Ирпень

Пожаловаться
50 500 $
1 232 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4887951
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 41 м2
  • Площадь кухни 13 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Комфорт Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Парковочное место, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається сучасна 1-кімнатна квартира в новому бізнес-клас комплексі Синергія Сіті, розташованому біля Ірпінської набережної.
Комплекс з концепцією "місто в місті" — ідеальний варіант для комфортного життя!

Закрита територія
Поруч парк, набережна, магазини, школи, ТРЦ — усе в пішій доступності
Квартира з класним наповненням:
— чистова стяжка та штукатурка,
— встановлений двоконтурний газовий котел
— панорамні вікна та вигляд на набережну

Найкраща пропозиція в комплексі за співвідношенням ціна/якість!
Підходить під державні програми (єОселя, єВідновлення тощо)

Телефонуйте вже сьогодні!
Не втратьте шанс придбати квартиру в одному з найперспективніших ЖК Ірпеня!
Обратная связь
Аркадій
офлайн