1  / 9
ЖК Місто Квітів. Здам паркомісце на 5-ому рівні паркінгу. Без комісії. - фото 1
ЖК Місто Квітів. Здам паркомісце на 5-ому рівні паркінгу. Без комісії. - фото 2
ЖК Місто Квітів. Здам паркомісце на 5-ому рівні паркінгу. Без комісії. - фото 3
ЖК Місто Квітів. Здам паркомісце на 5-ому рівні паркінгу. Без комісії. - фото 4
ЖК Місто Квітів. Здам паркомісце на 5-ому рівні паркінгу. Без комісії. - фото 5
ЖК Місто Квітів. Здам паркомісце на 5-ому рівні паркінгу. Без комісії. - фото 6
ЖК Місто Квітів. Здам паркомісце на 5-ому рівні паркінгу. Без комісії. - фото 7
ЖК Місто Квітів. Здам паркомісце на 5-ому рівні паркінгу. Без комісії. - фото 8
ЖК Місто Квітів. Здам паркомісце на 5-ому рівні паркінгу. Без комісії. - фото 9

ЖК Місто Квітів. Здам паркомісце на 5-ому рівні паркінгу. Без комісії.

Киев, Подольский

Пожаловаться
4 400 грн.
284 грн. за м²
6 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 9 июня 2025, ID: 3932296
Характеристики
  • Вид гаража Паркоместо 
  • Общая площадь 15.5 м2
  • Коммуникации Электричество, Асфальтированная дорога 
  • Комфорт Охрана, Видеонаблюдение 
  • Инфраструктура Зарядка электромобилей 
Описание
Здаю довгостроково паркомісця на даху ( на 5-му рівні ) паркінга без накриття, площею від 14.2 до 16.5 кв.м, в діючому наземному паркінгу в ЖК "Місто Квітів" по вул. Тираспольській 60-а.
Ціна оренди - від 4400 грн./міс.. Без комісії. Платежі за обслуговування паркінгу (біля 600 грн./міс.) в ціну оренди входять та вчасно сплачуються власниками. Можу також допомогти в пошуках критого машиномісця на даху та на 1-4 поверхах по ціні від 6000 грн./міс. ( без додаткових платежів ). Чим нижче розміщене паркомісце - тим дорожче коштує оренда. Допоможу продати чи обміняти Ваше паркомісце на інше в цьому ж паркінгу. Також можу взяти Ваше машиномісце в управління на взаємовигідних умовах.
Обратная связь
Виктор
офлайн