1  / 2
Здам в оренду металевий гараж біля метро Лісова кооператив Піонерський - фото 1
Здам в оренду металевий гараж біля метро Лісова кооператив Піонерський - фото 2

Здам в оренду металевий гараж біля метро Лісова кооператив Піонерський

Киев, Днепровский

Пожаловаться
2 500 грн.
208 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 апреля 2026, ID: 4947371
Характеристики
  • Вид гаража Гараж 
  • Материал Металлический 
  • Общая площадь 12 м2
Описание
Здається в оренду зручний металевий гараж, біля метро Лісова, кооператив «Піонерський» біля ринку.

Чудово підійде для складу чи зберігання речей. Знаходиться на початку кооперативу біля охорони.

Здам в оренду зручний металевий гараж біля метро Лісова (кооператив “Піонерський”)
Ідеальне місце для зберігання речей, техніки чи інструментів, а також для невеликого складу.

- Знаходиться на початку кооперативу — біля охорони, що дуже зручно та безпечно.
- Зручний під’їзд.

Локація: поруч з метро Лісова, ринок та зупинки громадського транспорту — все поруч!

Телефонуйте зараз — гараж вільний і готовий до оренди.
Обратная связь
Людмила
офлайн