1  / 8
Здам в оренду кладовку комору ЖК Комфорт таун - фото 1
Здам в оренду кладовку комору ЖК Комфорт таун - фото 2
Здам в оренду кладовку комору ЖК Комфорт таун - фото 3
Здам в оренду кладовку комору ЖК Комфорт таун - фото 4
Здам в оренду кладовку комору ЖК Комфорт таун - фото 5
Здам в оренду кладовку комору ЖК Комфорт таун - фото 6
Здам в оренду кладовку комору ЖК Комфорт таун - фото 7
Здам в оренду кладовку комору ЖК Комфорт таун - фото 8

Здам в оренду кладовку комору ЖК Комфорт таун

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
2 300 грн.
575 грн. за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 марта 2026, ID: 4820588
Характеристики
  • Общая площадь 4 м2
Описание
Здам в оренду кладовку комору ЖК Комфорт таун , Липи 6, 6 під'їзд(підвал)

Площа 4м2, прямокутної форми з високою стелею

Вільних залишилося 2 комори, знаходяться поряд

В підвалі завжди тепло і сухо, ідеальне місце для зберігання особистих речей

Зручно для зберігання велосипедів, самокатів, шин

Довгострокова оренда
Обратная связь
Сергій
офлайн