1  / 3
Здам в довгострокову оренду гараж в кооперативі - фото 1
Здам в довгострокову оренду гараж в кооперативі - фото 2
Здам в довгострокову оренду гараж в кооперативі - фото 3

Здам в довгострокову оренду гараж в кооперативі

Васильков

Пожаловаться
1 500 грн.
68 грн. за м²
14 просмотров объявления | 3 сегодня Показать статистику
Добавлено: 19 апреля 2026, ID: 4946155
Характеристики
  • Вид гаража Гараж 
  • Материал Металлический 
  • Общая площадь 22 м2
  • Комфорт Стеллажи 
Описание
Здам в довгострокову оренду металевий гараж в кооперативі "авіатор" (район хлібзаводу). Гараж сухий, знаходиться в кінці кооперативу (чимала пригаражна територія). Без світла (за домовленістю можу домовитись про підключення).
Обратная связь
Александр
офлайн