1  / 8
Здам приміщення вул.  Київська - фото 1
Здам приміщення вул.  Київська - фото 2
Здам приміщення вул.  Київська - фото 3
Здам приміщення вул.  Київська - фото 4
Здам приміщення вул.  Київська - фото 5
Здам приміщення вул.  Київська - фото 6
Здам приміщення вул.  Київська - фото 7
Здам приміщення вул.  Київська - фото 8

Здам приміщення вул. Київська

Белая Церковь

Пожаловаться
25 000 грн.
208 грн. за м²
6 просмотров объявления | 2 сегодня Показать статистику
Добавлено: 25 августа 2024, ID: 2999616
Характеристики
  • Общая площадь 120 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Санузел Да 
Описание
Приміщення з ремонтом. Підлога рівна. Опалюється. Вентиляція.

Стелі 6м.
Охоронна сигналізація.

Санвузол.
Територія охороняється.
Заїзд для фур.

АН РІЕЛТІ СІТІ, Тетяна

Фотографії Об’єкту, які є фотографічними творами, з моменту їх створення є власністю Виконавця, об’єктами його авторського права та належними лише йому інструментами його професійної діяльності.
Обратная связь
Тетяна АН Ріелті Сіті
офлайн
Похожие объявления
Оренда складу з кранбалкою та високою стелею Луцк 7
  • 420 м2
50 000 грн.
Оренда складу з кранбалкою та високою стелею Характеристики: - Ранкова, 1 - площа складу бл 420 м.кв. (можливе збільшення площі за рахунок сусідніх приміщень, див. планування.) - розміри: 12х35,5 м (12х48м всього) - висота: 7 м - санвузол - парковака на більше як 12 авто - може розвернутись TIR - може заїхати в середину TIR - е-потужність 35кВт на території - кранбалка 3т Вартість оренди - 120 грн за м.кв. Ольга Синиця
Луцк
Оренда складу з рампою Луцк 5
  • 180 м2
22 000 грн.
Оренда складу з рампою Характеристики: - Ранкова, 1 - площа складу бл 180 м.кв. (можливе збільшення площі за рахунок цокольного поверху, див. планування.) - парковака на більше як 12 авто - може розвернутись TIR - рампа - е-потужність 35кВт на території Вартість оренди - 120 грн за м.кв.
Луцк
Сдам помещение под тихий офис ул. Старокозацкая Днепр 4
  • 15 м2
  • 2 / 2 эт.
5 000 грн.
Сдам помещение под тихий офис ул. Старокозацкая-ул.Троицкая, 2 эт., выполнен ремонт, есть интернет, сигнализация,видео наблюдение, с/у, парковка.
Днепр, Шевченковский
офлайн
Тетяна АН Ріелті Сіті
На сайте с 16 апреля 2020