1  / 3
Здам гараж в довготривалу оренду - фото 1
Здам гараж в довготривалу оренду - фото 2
Здам гараж в довготривалу оренду - фото 3

Здам гараж в довготривалу оренду

Ровно

Пожаловаться
2 500 грн.
114 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 26 апреля 2026, ID: 4964306
Характеристики
  • Вид гаража Гараж 
  • Материал Бетонный 
  • Общая площадь 22 м2
  • Коммуникации Электричество, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Комфорт Охрана, Видеонаблюдение, Отопление 
  • Инфраструктура Шиномонтаж, СТО, Остановка транспорта 
Описание
Здам/оренда сухий гараж, широкий, є погреб
Розмір 4х6,

Кооператив "Кристал", вул. Нижньо Дворецька 41. район Агроресурс.

Знаходиться під охороною і відео наглядом. Є світло, В пріоритет довгострокова оренда.
Обратная связь
Вітьок
офлайн