Без комиссии
1  / 17
Вигідна 2 кімнатна квартира Масани 59 м2 під житло або оренду RD - фото 1
Вигідна 2 кімнатна квартира Масани 59 м2 під житло або оренду RD - фото 2
Вигідна 2 кімнатна квартира Масани 59 м2 під житло або оренду RD - фото 3
Вигідна 2 кімнатна квартира Масани 59 м2 під житло або оренду RD - фото 4
Вигідна 2 кімнатна квартира Масани 59 м2 під житло або оренду RD - фото 5
Вигідна 2 кімнатна квартира Масани 59 м2 під житло або оренду RD - фото 6
Вигідна 2 кімнатна квартира Масани 59 м2 під житло або оренду RD - фото 7
Вигідна 2 кімнатна квартира Масани 59 м2 під житло або оренду RD - фото 8
Вигідна 2 кімнатна квартира Масани 59 м2 під житло або оренду RD - фото 9
Вигідна 2 кімнатна квартира Масани 59 м2 під житло або оренду RD - фото 10
Вигідна 2 кімнатна квартира Масани 59 м2 під житло або оренду RD - фото 11
Вигідна 2 кімнатна квартира Масани 59 м2 під житло або оренду RD - фото 12
Вигідна 2 кімнатна квартира Масани 59 м2 під житло або оренду RD - фото 13
Вигідна 2 кімнатна квартира Масани 59 м2 під житло або оренду RD - фото 14
Вигідна 2 кімнатна квартира Масани 59 м2 під житло або оренду RD - фото 15
Вигідна 2 кімнатна квартира Масани 59 м2 під житло або оренду RD - фото 16
Вигідна 2 кімнатна квартира Масани 59 м2 під житло або оренду RD - фото 17

Вигідна 2 кімнатна квартира Масани 59 м2 під житло або оренду RD

Чернигов

Пожаловаться
44 500 $
758 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 26 апреля 2026, ID: 4966522
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 58.7 м2
  • Площадь кухни 8.6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж двокімнатної квартири в районі Масани, місто Чернігів

Квартира розташована на 9 поверсі 9 поверхового будинку, над квартирою є технічний поверх. Загальна площа 58,7 м2, кухня 8,6 м2

Особливості і переваги:

1.Квартира з роздільним плануванням, дві окремі кімнати та просторий хол, який можна облаштувати під вітальню або робочий простір;
2.Є дві лоджії, одна обшита, друга без ремонту для реалізації власних ідей;
3.Будинок панельний 2008 року побудови, створено ОСББ, охайний під’їзд та тамбур;
4.Квартира кутова, але утеплена, тиха за рахунок меншої кількості сусідів;
5.Стан житловий, підлога плитка в кухні та коридорі, в кімнатах лінолеум;
6.Встановлені лічильники на газ, воду та електроенергію, на опалення загальнобудинковий;
7.Квартира продається з меблями та технікою, можна одразу заїхати та жити або здавати в оренду;
8.Є балкон та лоджія, ліфт працює;
9.Поруч розвинена інфраструктура, супермаркети, ринок, школи, садочки, транспорт, також неподалік ліс.