Без комиссии
1  / 7
Видова 1-к квартира 40.6м² в ЖК IBIS | Ідеальне планування | Набережна - фото 1
Видова 1-к квартира 40.6м² в ЖК IBIS | Ідеальне планування | Набережна - фото 2
Видова 1-к квартира 40.6м² в ЖК IBIS | Ідеальне планування | Набережна - фото 3
Видова 1-к квартира 40.6м² в ЖК IBIS | Ідеальне планування | Набережна - фото 4
Видова 1-к квартира 40.6м² в ЖК IBIS | Ідеальне планування | Набережна - фото 5
Видова 1-к квартира 40.6м² в ЖК IBIS | Ідеальне планування | Набережна - фото 6
Видова 1-к квартира 40.6м² в ЖК IBIS | Ідеальне планування | Набережна - фото 7

Видова 1-к квартира 40.6м² в ЖК IBIS | Ідеальне планування | Набережна

Ирпень

Пожаловаться
32 700 $
798 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4886696
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 41 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
​Текст оголошення:
​Шукаєте простір, де кожен метр працює на ваш комфорт? ЖК IBIS — це поєднання приватності клубного будинку та сучасної інфраструктури.
​Продається 1-кімнатна квартира з найкращим плануванням (тип 1-Ж) площею 40,6 м². Будинок зданий, цегляний, з максимальним наповненням під ремонт.
​Чому це планування — топ за свої гроші:
​Велика кухня-вітальня (15,2\text{ м}^2): Фактично формат «євродвушки». Тут легко розмістити повноцінну зону відпочинку та робочу зону. З кухні є вихід на лоджію.
​Простора спальня (18,2\text{ м}^2): Більше за стандартні кімнати в новобудовах — місця вистачить і для великого ліжка, і для місткої гардеробної.
​Функціональний хол (3,2\text{ м}^2): Оптимальна площа, щоб не переплачувати за «зайві» метри коридору.
​Технічний стан (експертний огляд):
​Встановлено двоконтурний газовий котел (індивідуальне опалення).
​Чистова лазерна стяжка та гіпсова штукатурка — стіни вже готові до поклейки шпалер або фарбування.
​Якісні панорамні вікна з синім відблиском — захищають від сонця та цікавих поглядів.
​Локація та стиль життя:
​ЖК IBIS розташований у мальовничій частині Ірпеня поруч із Набережною — найкращим місцем для прогулянок, бігу та відпочинку.