Без комиссии
1  / 9
ВАУЧЕР повноцінна 1к квартира зі штукатуркою та котлом у новому ЖК - фото 1
ВАУЧЕР повноцінна 1к квартира зі штукатуркою та котлом у новому ЖК - фото 2
ВАУЧЕР повноцінна 1к квартира зі штукатуркою та котлом у новому ЖК - фото 3
ВАУЧЕР повноцінна 1к квартира зі штукатуркою та котлом у новому ЖК - фото 4
ВАУЧЕР повноцінна 1к квартира зі штукатуркою та котлом у новому ЖК - фото 5
ВАУЧЕР повноцінна 1к квартира зі штукатуркою та котлом у новому ЖК - фото 6
ВАУЧЕР повноцінна 1к квартира зі штукатуркою та котлом у новому ЖК - фото 7
ВАУЧЕР повноцінна 1к квартира зі штукатуркою та котлом у новому ЖК - фото 8
ВАУЧЕР повноцінна 1к квартира зі штукатуркою та котлом у новому ЖК - фото 9

ВАУЧЕР повноцінна 1к квартира зі штукатуркою та котлом у новому ЖК

Ирпень

Пожаловаться
2 000 000 грн.
57 143 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5015940
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 35 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Парковочное место, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж квартири з наповненням за 2млн гривень
Квартира продається зі стукатуркою та італійським газовим котлом
Повноцінна 1к квартира
ЖК з закритою територією
Двір без авто та водночас навколо комплексу доступно паркомісця у співвідношенні 1/1 з квартирами
На першому поверсі під'їздів обладнано санвузли та лапомийки

У пішій доступності магазини, кафе, парки, амбулаторія, центр міста, набережна.

Телефонуй вже зараз для уточнення всіх деталей! Перегляди 24/7
Обратная связь
Володимир
офлайн