Без комиссии
1  / 15
В Продажі 1-к.квартира 39м2. Розтермінування від Забудовника! - фото 1
В Продажі 1-к.квартира 39м2. Розтермінування від Забудовника! - фото 2
В Продажі 1-к.квартира 39м2. Розтермінування від Забудовника! - фото 3
В Продажі 1-к.квартира 39м2. Розтермінування від Забудовника! - фото 4
В Продажі 1-к.квартира 39м2. Розтермінування від Забудовника! - фото 5
В Продажі 1-к.квартира 39м2. Розтермінування від Забудовника! - фото 6
В Продажі 1-к.квартира 39м2. Розтермінування від Забудовника! - фото 7
В Продажі 1-к.квартира 39м2. Розтермінування від Забудовника! - фото 8
В Продажі 1-к.квартира 39м2. Розтермінування від Забудовника! - фото 9
В Продажі 1-к.квартира 39м2. Розтермінування від Забудовника! - фото 10
В Продажі 1-к.квартира 39м2. Розтермінування від Забудовника! - фото 11
В Продажі 1-к.квартира 39м2. Розтермінування від Забудовника! - фото 12
В Продажі 1-к.квартира 39м2. Розтермінування від Забудовника! - фото 13
В Продажі 1-к.квартира 39м2. Розтермінування від Забудовника! - фото 14
В Продажі 1-к.квартира 39м2. Розтермінування від Забудовника! - фото 15

В Продажі 1-к.квартира 39м2. Розтермінування від Забудовника!

Ирпень

Пожаловаться
37 825 $
970 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 5 декабря 2025, ID: 4540468
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 39 м2
  • Площадь кухни 13.98 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Комфорт Терраса, Панорамные окна, Парковочное место, Подземный паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонуємо квартиру 39 м2 загальною площею, житлова 13,98м2, кухня -13,68 м2 у новому стильному та сучасному житловому комплексі ГРІН ЛАЙФ.
Отже:

Квартира оснащена автономним опаленням.
Преміальна комплектація та часткове оздоблення прискорить ремонт та збереже вам грощі.

В квартирі може бути частково зроблений ремонт:
Білі гладенькі стіни готові для поклейки обоїв
Підлога ідеально рівна
Зробили розведення сантехніки, можна одразу підключати змішувачі, унітаз, вану
Автономне опалення дозволить самостійно встановлювати комфортну температуру

- ремонт під ключ, враховуючи ваші побажання та бюджет. Ми маємо великий досвід та вже готові дизайни , які можна реалізувати у вашій квартирі цим самим заощадити ваш час, нерви та кошти. Все обговорюємо та підраховуємо згідно ваших побажань.

Щодо місця розташування , то це найкращий район міста, дуже розкішна місцевість, довкола багато зелені, свіже повітря, поруч лісова місцевість та парк.

Інфраструктура розвинена на 100% , тут є усе необхідне для життя : різноманітні магазини усіх груп товарів, супермаркети, кафетерії, відділення укр та нової пошти, поштомати, термінали, аптеки, дитячі ігрові кімнати, освітні та медичні заклади, спортивні комплекси, також бювет. зупинка міського транспорту. Відмінна транспортна розв'язка зі зручним виїздом на трасу. До найближчого метро 15хв.