1  / 5
Увага! Гарна пропозиція!!! Комерційне приміщення на першій лінії - фото 1
Увага! Гарна пропозиція!!! Комерційне приміщення на першій лінії - фото 2
Увага! Гарна пропозиція!!! Комерційне приміщення на першій лінії - фото 3
Увага! Гарна пропозиція!!! Комерційне приміщення на першій лінії - фото 4
Увага! Гарна пропозиція!!! Комерційне приміщення на першій лінії - фото 5

Увага! Гарна пропозиція!!! Комерційне приміщення на першій лінії

Сумы

Пожаловаться
100 000 $
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 6 мая 2026, ID: 5002466
Характеристики
  • Расположение Цокольный этаж / подвал 
  • Ремонт Да 
  • Санузел Нет 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Гарна пропозиція! Приміщення 533м.кв. розташоване на першій лінії, жвавий трафік людей і машин.

Земля під приміщенням у власності, є можливість в подальшому приватизувати та збільшити площу.

Поруч заправка, гаражний кооператив, авторинок. Ідеально підійде під СТО, кафе магазину.

Більш детальна інформація за телефоном 05********68 Наталія АН Dom.in
Обратная связь
Наталья
офлайн
Похожие объявления
Оренда виробничо- складських приміщень в Білій Церкві по вул. Січневий прорив Белая Церковь 7
  • 1200 м2
  • 1 / 1 эт.
140 000 грн.
Оренда виробничо- складських приміщень в Білій Церкві по вул. Січневий прорив загальною площею 1100кв. м, + 100м.кв. Офісу. Можливо використання під склад, або виробництво , Сухий, рівна підлога. висота стелі 6 метрів. Хороший асфальтований підїзд. фура заїджає в склад, жд гілка поруч. 20 кіловат , Закрита територія. Також поруч є приміщення 680кв.м. Телефонуйте з задоволенням відповімо на всі Ваші запитання ! Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендарів. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію та юридичну підтримку. З повагою агенство нерухомоcті "ЄвроДім"
Белая Церковь
  • 43 м2
  • 1 / 3 эт.
20 000 грн.
Пропонується до Вашої уваги фасадне комерційне приміщення з великим транспортним трафіком під магазин , офіс , аптеку, салон, представництво, тощо, Навпроти парку Олександрія . В приміщенні зроблено ремонт, є санвузол , вихід на задній двір під вигрузку. Поруч знаходиться АТБ , Аптека , кавярня. зупинка громадського транспорту. Телефонуйте !!! цікавий варіант. Перегляди в зручне для Вас час. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п. З повагою агенство нерухомості "ЄвроДім"
Белая Церковь, Піонерська
Оренда приміщення в в с. Шкарівка в 5 км. від м. Білої Церкви Белая Церковь 3
  • 260 м2
  • 1 / 1 эт.
11 000 грн.
Оренда приміщення в в с. Шкарівка в 5 км. від м. Біла Церква загальною площею 260кв. м, можна використовувати як склад, або не велике виробництво , Сухий, рівна підлога. вода , Хороший асфальтований підїзд. 20 кіловат, закрита територія. Телефонуйте цікава пропозицію! Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендарів. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію та юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, і.т.п. З повагою агенство нерухомості "ЄвроДім"
Белая Церковь
офлайн
Наталья
На сайте с 16 апреля 2020