Без комиссии
1  / 11
Твоя двокімнатна, яку ти можеш собі дозволити! - фото 1
Твоя двокімнатна, яку ти можеш собі дозволити! - фото 2
Твоя двокімнатна, яку ти можеш собі дозволити! - фото 3
Твоя двокімнатна, яку ти можеш собі дозволити! - фото 4
Твоя двокімнатна, яку ти можеш собі дозволити! - фото 5
Твоя двокімнатна, яку ти можеш собі дозволити! - фото 6
Твоя двокімнатна, яку ти можеш собі дозволити! - фото 7
Твоя двокімнатна, яку ти можеш собі дозволити! - фото 8
Твоя двокімнатна, яку ти можеш собі дозволити! - фото 9
Твоя двокімнатна, яку ти можеш собі дозволити! - фото 10
Твоя двокімнатна, яку ти можеш собі дозволити! - фото 11

Твоя двокімнатна, яку ти можеш собі дозволити!

Ирпень

Пожаловаться
2 102 500 грн.
37 331 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 25 апреля 2026, ID: 4960760
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 56.32 м2
  • Площадь кухни 14.57 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Ванна, Гардероб, Терраса, Решетки на окнах, Видеонаблюдение, Парковочное место, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Скважина, Канализация септик 
Описание
"Крізь вікна ваших мрій відкривається панорама життєрадісного міста Ірпінь, яке запрошує вас на свою найпривабливішу набережну. Розкішна двокімнатна квартира у найкращому комплексі міста, знаходяться поруч з набережною та серцем міста, де перші поверхи сусідніх будинків прикрашені магазинами, аптеками та кав'ярнями, створюючи атмосферу комфорту та зручності. Завдяки розташуванню поруч з мережами супермаркетів Новус і АТБ, ви завжди будете мати все необхідне в двох кроках від свого порогу. Швидкий доступ до центру міста та зручний виїзд до столиці робить це місце ідеальним для сучасних мешканців. Запрошуємо вас відкрити світ комфорту та якості, які можна собі дозволити, з найкращою ціною та доступним розтермінуванням до 3 років. Без комісії, внесок від 40%. Перше фото як приклад ремонту для вашого житла. Телефонуйте зараз, і ваша майбутня квартира може стати реальністю вже сьогодні!"
Вказана вартість 70%
Обратная связь
Відділ продажу
офлайн