1  / 10
Трикімнатна квартира. Цегла. Готові до угоди. - фото 1
Трикімнатна квартира. Цегла. Готові до угоди. - фото 2
Трикімнатна квартира. Цегла. Готові до угоди. - фото 3
Трикімнатна квартира. Цегла. Готові до угоди. - фото 4
Трикімнатна квартира. Цегла. Готові до угоди. - фото 5
Трикімнатна квартира. Цегла. Готові до угоди. - фото 6
Трикімнатна квартира. Цегла. Готові до угоди. - фото 7
Трикімнатна квартира. Цегла. Готові до угоди. - фото 8
Трикімнатна квартира. Цегла. Готові до угоди. - фото 9
Трикімнатна квартира. Цегла. Готові до угоди. - фото 10

Трикімнатна квартира. Цегла. Готові до угоди.

Чернигов

Пожаловаться
34 000 $
523 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4890545
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 65 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
Трикімнатна квартира гарного планування в цегляному будинку.

Бобровиця.

Квартира двостороння, не кутова, в середині будинку.

Кімнати всі окремі, є балкон, кухня 9м2 зручної квадратної форми і санвузол- сумісний і великий.

5 поверх, є повноцінний тех поверх.

Квартира в хорошому житловому стані.
Вікна і балконна рама - м/п.

Ізюмінка квартири- газова сучасна колонка-автомат і наявність води навіть при відключенні світла..

Встановлені лічильники на воду та газ.

Під будинком великий двір, є міста для авто.
Гарні сусіди.

Документи для продажу готові.
Є можливість швидко вийти на угоду.
Фото відповідають дійсності.
Обратная связь
Марина
офлайн