Без комиссии
1  / 14
Терміновий продаж 2к квартири Оформлення мінімальне Сертифікат Так - фото 1
Терміновий продаж 2к квартири Оформлення мінімальне Сертифікат Так - фото 2
Терміновий продаж 2к квартири Оформлення мінімальне Сертифікат Так - фото 3
Терміновий продаж 2к квартири Оформлення мінімальне Сертифікат Так - фото 4
Терміновий продаж 2к квартири Оформлення мінімальне Сертифікат Так - фото 5
Терміновий продаж 2к квартири Оформлення мінімальне Сертифікат Так - фото 6
Терміновий продаж 2к квартири Оформлення мінімальне Сертифікат Так - фото 7
Терміновий продаж 2к квартири Оформлення мінімальне Сертифікат Так - фото 8
Терміновий продаж 2к квартири Оформлення мінімальне Сертифікат Так - фото 9
Терміновий продаж 2к квартири Оформлення мінімальне Сертифікат Так - фото 10
Терміновий продаж 2к квартири Оформлення мінімальне Сертифікат Так - фото 11
Терміновий продаж 2к квартири Оформлення мінімальне Сертифікат Так - фото 12
Терміновий продаж 2к квартири Оформлення мінімальне Сертифікат Так - фото 13
Терміновий продаж 2к квартири Оформлення мінімальне Сертифікат Так - фото 14

Терміновий продаж 2к квартири Оформлення мінімальне Сертифікат Так

Ирпень

Пожаловаться
59 300 $
1 040 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 4 декабря 2025, ID: 4538991
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 57 м2
  • Площадь кухни 18.4 м2
  • Этаж
  • Этажность 14 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Панорамные окна, Парковочное место, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропоную вашій увазі 2 кімнатну квартиру в ЖК ІРПІНЬ СІТІ. Швидкий виїзд до Києва, поруч ліс, Центральний парк та набережна Ірпеня.
Це ідеальне поєднання коли хочеться жити серед природи, але робота у столиці.
Комплекс комфорт класу та закритого типу, поруч є все необхідне для життя.
Планування даної квартири підходить під усі дизайнерські рішення, велика кухня та дві кімнати.Просторий передпокій.
Уже проведена магістраль кондиціонера в кожній кімнаті,конденсат відведений в каналізаційний канал.Зроблена стяжка по всій квартирі.Проплачено користування електроенергією це близько 20000грн,здійснена доплата за котельню з квартири 60000 грн.Куплені 3 корзини під кондиціонер.

Достатня кількість паркомісць. Безпечна закрита територія, просторе планування, комфортне розташування-це все ,що потрібно для життя.
Телефонуйте та завітайте на перегляд,щоб особисто переконатись в комфорті даного комплексу та просторості житла.
Обратная связь
Оксана
офлайн