Без комиссии
1  / 20
Терміновий продаж 1к квартири з Балконом біля Центрального парку - фото 1
Терміновий продаж 1к квартири з Балконом біля Центрального парку - фото 2
Терміновий продаж 1к квартири з Балконом біля Центрального парку - фото 3
Терміновий продаж 1к квартири з Балконом біля Центрального парку - фото 4
Терміновий продаж 1к квартири з Балконом біля Центрального парку - фото 5
Терміновий продаж 1к квартири з Балконом біля Центрального парку - фото 6
Терміновий продаж 1к квартири з Балконом біля Центрального парку - фото 7
Терміновий продаж 1к квартири з Балконом біля Центрального парку - фото 8
Терміновий продаж 1к квартири з Балконом біля Центрального парку - фото 9
Терміновий продаж 1к квартири з Балконом біля Центрального парку - фото 10
Терміновий продаж 1к квартири з Балконом біля Центрального парку - фото 11
Терміновий продаж 1к квартири з Балконом біля Центрального парку - фото 12
Терміновий продаж 1к квартири з Балконом біля Центрального парку - фото 13
Терміновий продаж 1к квартири з Балконом біля Центрального парку - фото 14
Терміновий продаж 1к квартири з Балконом біля Центрального парку - фото 15
Терміновий продаж 1к квартири з Балконом біля Центрального парку - фото 16
Терміновий продаж 1к квартири з Балконом біля Центрального парку - фото 17
Терміновий продаж 1к квартири з Балконом біля Центрального парку - фото 18
Терміновий продаж 1к квартири з Балконом біля Центрального парку - фото 19
Терміновий продаж 1к квартири з Балконом біля Центрального парку - фото 20

Терміновий продаж 1к квартири з Балконом біля Центрального парку

Ирпень

Пожаловаться
52 990 $
1 359 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5018459
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 39 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Душевая кабина, Мебель на кухне, Парковочное место, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 1к квартири з ремонтом в престижному районі Ірпеня , поруч з Центральним парком.
Локація одна з найкращих.

Площа квартири складає 39м2, розташована на 2 поверсі з 5. Квартира з ремонтом
та меблями,
З заскленим балконом.
Квартира має гарний вид з вікон.
Опалення індивідуальне газове. Комунікації центральні. Тарифи житлові.
Будинок цегляний, якісно побудований та утеплений.

Поруч з будинком вся інфраструктура міста, яка необхідна для комфортного проживання.

Мінімальне оформлення - 2%

Детальніше за телефоном.
Обратная связь
Марина
офлайн