Без комиссии
1  / 20
Таунхаус кутовий з ремонтом Ділянка 3 сотки Газ Програми єОселя Сертифікат 2% оформлення - фото 1
Таунхаус кутовий з ремонтом Ділянка 3 сотки Газ Програми єОселя Сертифікат 2% оформлення - фото 2
Таунхаус кутовий з ремонтом Ділянка 3 сотки Газ Програми єОселя Сертифікат 2% оформлення - фото 3
Таунхаус кутовий з ремонтом Ділянка 3 сотки Газ Програми єОселя Сертифікат 2% оформлення - фото 4
Таунхаус кутовий з ремонтом Ділянка 3 сотки Газ Програми єОселя Сертифікат 2% оформлення - фото 5
Таунхаус кутовий з ремонтом Ділянка 3 сотки Газ Програми єОселя Сертифікат 2% оформлення - фото 6
Таунхаус кутовий з ремонтом Ділянка 3 сотки Газ Програми єОселя Сертифікат 2% оформлення - фото 7
Таунхаус кутовий з ремонтом Ділянка 3 сотки Газ Програми єОселя Сертифікат 2% оформлення - фото 8
Таунхаус кутовий з ремонтом Ділянка 3 сотки Газ Програми єОселя Сертифікат 2% оформлення - фото 9
Таунхаус кутовий з ремонтом Ділянка 3 сотки Газ Програми єОселя Сертифікат 2% оформлення - фото 10
Таунхаус кутовий з ремонтом Ділянка 3 сотки Газ Програми єОселя Сертифікат 2% оформлення - фото 11
Таунхаус кутовий з ремонтом Ділянка 3 сотки Газ Програми єОселя Сертифікат 2% оформлення - фото 12
Таунхаус кутовий з ремонтом Ділянка 3 сотки Газ Програми єОселя Сертифікат 2% оформлення - фото 13
Таунхаус кутовий з ремонтом Ділянка 3 сотки Газ Програми єОселя Сертифікат 2% оформлення - фото 14
Таунхаус кутовий з ремонтом Ділянка 3 сотки Газ Програми єОселя Сертифікат 2% оформлення - фото 15
Таунхаус кутовий з ремонтом Ділянка 3 сотки Газ Програми єОселя Сертифікат 2% оформлення - фото 16
Таунхаус кутовий з ремонтом Ділянка 3 сотки Газ Програми єОселя Сертифікат 2% оформлення - фото 17
Таунхаус кутовий з ремонтом Ділянка 3 сотки Газ Програми єОселя Сертифікат 2% оформлення - фото 18
Таунхаус кутовий з ремонтом Ділянка 3 сотки Газ Програми єОселя Сертифікат 2% оформлення - фото 19
Таунхаус кутовий з ремонтом Ділянка 3 сотки Газ Програми єОселя Сертифікат 2% оформлення - фото 20

Таунхаус кутовий з ремонтом Ділянка 3 сотки Газ Програми єОселя Сертифікат 2% оформлення

Ворзель

Пожаловаться
141 900 $
1 494 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 24 февраля 2026, ID: 4780757
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Тип дома Дуплекс 
  • Комнат
  • Общая площадь 95 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 3 сот.
  • Ремонт Авторский проект 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Балкон, Сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Автоматические ворота, Подсобные помещения 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж якісного кутового таунхауса з дорогим дизайнерським ремонтом

Ділянка 3 сотки

1. Тепла підлога на обох поверхах. Якісна німецька труба.
2. Грибінки дорогі латунь на обох поверхах.
3. Фільтрація водопроводу.
4. Котел кондинційний Ariston clas one system 30 kW 1500$ який працює напряму з бойлером не прямого нагрівання з терморегуляцією. Що виконую дію економії і підтримки постійної температури повітря в будинку і в кранах. Підключені насоси які постачають на другий поверх водичку комфортну теплу без потреби чекати пока стече холодна. Насоси які прокачують циркуляцію в підлозі для підтримки рівномірного тепла без до повітря.
5. Бойлер не прямого нагрівання підлоговий 1000$ з термостатом підключенням до котла.
6. Поли утеплені PNP 30 мм
7. Вся проводка мідний запорізький кабель. Розведений інтернет кабель по всім кімнатам під телебачення.
8. Вимикачі в щитку всі німецькі що допомагає витримати напругу і захистити електро прибори.
9. виведені кабелі високої напруги під установку генератора на задньому дворі.
10. виведений не замерзаючий кран під полив або миття автомобіля, двору з боку будинку.
11. Встановлена система охорони Ajax підключена до ключа Shirif.