1  / 12
Світла та затишна 2-кімнатна квартира в новобудові - фото 1
Світла та затишна 2-кімнатна квартира в новобудові - фото 2
Світла та затишна 2-кімнатна квартира в новобудові - фото 3
Світла та затишна 2-кімнатна квартира в новобудові - фото 4
Світла та затишна 2-кімнатна квартира в новобудові - фото 5
Світла та затишна 2-кімнатна квартира в новобудові - фото 6
Світла та затишна 2-кімнатна квартира в новобудові - фото 7
Світла та затишна 2-кімнатна квартира в новобудові - фото 8
Світла та затишна 2-кімнатна квартира в новобудові - фото 9
Світла та затишна 2-кімнатна квартира в новобудові - фото 10
Світла та затишна 2-кімнатна квартира в новобудові - фото 11
Світла та затишна 2-кімнатна квартира в новобудові - фото 12

Світла та затишна 2-кімнатна квартира в новобудові

Чернигов

Пожаловаться
66 800 $
941 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 26 апреля 2026, ID: 4964546
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 71 м2
  • Площадь кухни 11 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
Описание
Світла та затишна 2-кімнатна квартира в новобудові від "Укрсівербуд" в спальному районі міста.
Хороша енергетика квартири охопить Вас з самого початку, як тільки Ви побачите цю квартиру! Це квартира - в якій хочеться залишитись!
Зручний та комфортний 2 поверх в 10- поверховому утепленому будинку.

Автономне опалення.Встановлений двухконтурний газовий котел. Комунальні мінімальні.

Квартира з ремонтом, додаткових вкладень не потребує. Залишаються майже всі меблі та техніка, по домовленості.
Є посудомийка, пральна машинка, телевізор, холодильник.

Документи готові до продажу. Ключики на угоді.
Поряд садки,школа, маркети та міні-риночок.
Дзвоніть або пишіть у повідомленнях.
Гарному покупцю, гарний торг, але після перегляду цієї чудової квартири.
Ваш ріелтор Оксана 09********42
Обратная связь
Оксана
офлайн
Похожие объявления
Продам 2к квартиру вул. Володимира Антоновича ( Свердлова) 10Б Днепр 14
  • Двухкомнатная
  • 36 м2
  • 9 / 9 эт.
31 000 $
Продам 2к квартиру по вул. Володимира Антоновича ( Свердлова), 10Б Площа квартири 36 м2, спланована в кухню-студію + окрема кімната. Поверх 9/9. Квартира з ремонтом, санвузол суміщений, ванна, пральна машина, бойлер,електрична плита. Опалення електричне. Меблі та техніка включені у вартість. В квартирі ніхто не прописаний. Право власності більше 3 років. Реальним покупцям Торг! Можна під здачу в оренду.
Днепр, Центральный
Продаж 3х кімнатної квартири по вул.Назарівська 7б Шевченківський Киев 18
  • Трехкомнатная
  • 140 м2
  • 5 / 10 эт.
309 000 $
Продаж великої просторої 3К квартири в Історичному центрі міста, по вул.Назарівська 7б(Ветрова), Шевченківський район , біля ботанічного саду ім.Фоміна. Характеристики: Площа 140/97/9,8м2, Н=3м. Затишна квартира на 5 му поверсі 7 пов. клубного цегляного будинку 1998р. У квартирі створено атмосферу справжнього комфорту та затишку. На підлозі — натуральний паркет, який додає тепла та елегантності простору. Італійські меблі підкреслюють стиль і якість, кожен елемент інтер’єру продуманий до дрібниць. Сантехніка преміумкласу забезпечує комфорт у щоденному користуванні. Світла майстер-спальня з великими вікнами виходить у тихий зелений двір, де ніщо не заважає відпочинку. Високі стелі, багато природного світла, приємна кольорова гама — усе створює відчуття простору й гармонії. Квартира розташована у самому серці столиці — поруч із найкращими ресторанами, парками, магазинами та станціями метро. Ідеальний варіант для тих, хто цінує якість, комфорт і життя в центрі подій, але при цьому хоче мати власний спокійний куточок. Окремий двір, закрита територія, шлагбаум, презентабельне парадне, респектабельні сусіди, консьєрж, підземний паркінг, охорона двору, парковка безкоштовна, в будинку банкомати 3-ох банків; Розвинена інфраструктура Будинок у центрі міста, знаходиться в 5 хвилинах від ст.М"Університет", ЖД вокзал,, Університет Т.Шевченка, поруч ботанічний сад ім.А.Фоміна. школа майбутніх мам "Дар", салон краси і солярій "Дезире", адвокатські та юридичні послуги, студія весільного планування. Зручна локація. Великий досвід допомоги з купівлі квартир за державними програмами, безготівковий розрахунок: 1) Є-оселя (єОселя), єВідновлення, Сертифікат, 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280 та інші), Молодіжний кредит. Ціна 309000у.о. Моб.тел. +380953570166, +380982402742 Наталія Миколаївна Рибалко
Киев, Шевченковский
Продаж 2-к квартири вул. Гроденська 14 Киев 4
  • Двухкомнатная
  • 63 м2
  • 24 / 26 эт.
73 000 $
Продаж 2-к квартири вул. Гроденська 14. Закритий двір без машин, дитячий та спортивний майданчик. В будинку консьєрж, відеонагляд, 3 ліфти з важним. В будинку підземний паркінг для жильців, укриття. Поруч сквер, бювет, ЖД Дарниця, садочок, школа, зупинка з громадським транспортом, лікарня, продуктові магазини, ринок. 044 200 10 80
Киев, Днепровский
офлайн
Оксана
На сайте с 16 апреля 2020