1  / 18
Сучасний 2-поверховий будинок по вул. Шевченко - фото 1
Сучасний 2-поверховий будинок по вул. Шевченко - фото 2
Сучасний 2-поверховий будинок по вул. Шевченко - фото 3
Сучасний 2-поверховий будинок по вул. Шевченко - фото 4
Сучасний 2-поверховий будинок по вул. Шевченко - фото 5
Сучасний 2-поверховий будинок по вул. Шевченко - фото 6
Сучасний 2-поверховий будинок по вул. Шевченко - фото 7
Сучасний 2-поверховий будинок по вул. Шевченко - фото 8
Сучасний 2-поверховий будинок по вул. Шевченко - фото 9
Сучасний 2-поверховий будинок по вул. Шевченко - фото 10
Сучасний 2-поверховий будинок по вул. Шевченко - фото 11
Сучасний 2-поверховий будинок по вул. Шевченко - фото 12
Сучасний 2-поверховий будинок по вул. Шевченко - фото 13
Сучасний 2-поверховий будинок по вул. Шевченко - фото 14
Сучасний 2-поверховий будинок по вул. Шевченко - фото 15
Сучасний 2-поверховий будинок по вул. Шевченко - фото 16
Сучасний 2-поверховий будинок по вул. Шевченко - фото 17
Сучасний 2-поверховий будинок по вул. Шевченко - фото 18

Сучасний 2-поверховий будинок по вул. Шевченко

Чернигов

Пожаловаться
135 000 $
418 $ за м²
7 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 25 мая 2026, ID: 5046437
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 323 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 9 сот.
  • Отопление Собственная котельная 
  • Ремонт После строителей 
Описание
Продається сучасний будинок 2016 року будівництва загальною площею 323 м2. Будинок розташований на приватизованій ділянці площею 9 сотих. Будинок має 2 поверхи та велике підвальне приміщення площею 88 м2.
Будинок побудований з бетонних блоків, облицьований декоративною цеглою, бетонні перекриття, блочний фундамент, каналізація та вода - центральні, опалювати можно як газом так і твердим паливом, всі комунікації у подвальному приміщенні криша металочерепиця. В будівництві все продумано до дрібниць!
Перший поверх загальною площею 112м2, на ньому розташовані: гараж 25м2, простора кухня площею 25 м2, вітальня, сауна, туалет, ванна кімната. На підлозі на першому поверху керамічна плитка, стіни підготовлені під покраску.
Другий поверх загальною площею 122 м2, на ньому розташовані: 3 просторні спальні, туалет, ванна кімната, простора гардиробна кімната з вбудованими шафами, хол та шикарна камінна кімната . На підлозі по всьому поверху ламінат, стіни підготовлені під чистову обробку.
Підвальне приміщення побудовано з бетонних блоків, бетонне перекриття, складається з двох великіх кімнат.
За будинком на земельні дільниці розташовані теплиці ,грядки,плодородні дерева та кущі, дуже багато квітів. Дільниця дуже гарно зонована на зони відпочинку, передпокою та зелену зону. У кроковій досяжності магазини, зупинки громадського транспорту!
На всі питання які Вас цікавлять залюбки відповім за тел. 06*********29, 09*********01.
Обратная связь
Наталія
офлайн
Похожие объявления
Будинок в котеджне селище "Антей" смт. Слобожанське. Слобожанское 13
  • Пятикомнатная
  • 330 м2
  • 12 соток
130 000 $
Закритий котеджне селище Антей смт. Слобожанське. Чудовий цегляний будинок, утеплений, площею 330 кв.м. з мансардним поверхом, цокольним поверхом і гаражем, розташований у селищі Ювілейний, район "Зоряний" у Дніпрі. Цокольний поверх гараж, сауна, с/в, ванна кімната і кімната відпочинку, зимовий сад, 1-й поверх, гостина з каміном і санвузлом, кухня, коридор. 2-й поверх з трьома спальнями, с/в, і верандою з панорамним склінням, а також мансардний поверх, вільна площа. Ділянка площею 12 соток приватизована, з газоном і декоративними насадженнями. В будинок заведено центральне водопостачання, каналізація, є свердловина, є меблі, знаходиться в 6 км від ТРЦ "Караван" і в 15 хвилинах ходьби від магазинів "Епіцентр" і "Метро". Дорога до будинку заасфальтована, є шлагбаум.
Слобожанское
Продаж 2 поверхового будинку у с. Пулемець Ковельського району Волинської області Ковель 8
  • 6 комнатная
  • 146.07 м2
  • 15 соток
99 500 $
Будинок 2020р з бруса, критий металочерепицею. Заг.площа - 146.07м2,житлова - 87.13м2. 2 поверхи: 2поверх - 4 спальні+ балкон. 1 поверх 1 спальня, кухня, вітальня, душова з туалетом, парилка, котельня, коридор+крита тераса. Всі кімнати вмебльовані дерев'яними меблями, кухня дерево+побутова техніка. Постіль 2 комплекти, сходи на 2 поверх- дуб. Ділянка 0.15га, ставок 0.04 га, парковка крита 7×14 м на 4 авто, сарай, альтанка, гойдалка, вуличний туалет. Скважина, каналізація, дерев'яна огорожа, електрика до 18кВт. Перша лінія, до озера +-400м. Без сусідів, власний під'їздний провулок. Продаж у зв'язку із проживанням за кордоном.
Ковель
Продам дом в Крыжановке Одесса 7
  • Четырехкомнатная
  • 90 м2
  • 3.5 сотки
45 000 $
Предлагается к продаже дом в Крыжановке на Морской стороне. Два этажа, 4 комнаты общей площадью 90кв.м. 1й этаж: две раздельные спальни, кухня-студия, Сан.Узел Т/Ванна. 2й этаж: две комнаты. Жилое состояние. Все коммуникации: свет, вода, газ, в рабочем состоянии. Автономное отопление газовый котел (АГВ). Хороший, асфальтированный подъезд. Просторный двор. Цена 45 000у.е.
Одесса, крыжановка
офлайн
Наталія
На сайте с 16 апреля 2020