1  / 13
СРОЧНО! Земельна ділянка на масанах, з міцним фундаментом, 10 соток - фото 1
СРОЧНО! Земельна ділянка на масанах, з міцним фундаментом, 10 соток - фото 2
СРОЧНО! Земельна ділянка на масанах, з міцним фундаментом, 10 соток - фото 3
СРОЧНО! Земельна ділянка на масанах, з міцним фундаментом, 10 соток - фото 4
СРОЧНО! Земельна ділянка на масанах, з міцним фундаментом, 10 соток - фото 5
СРОЧНО! Земельна ділянка на масанах, з міцним фундаментом, 10 соток - фото 6
СРОЧНО! Земельна ділянка на масанах, з міцним фундаментом, 10 соток - фото 7
СРОЧНО! Земельна ділянка на масанах, з міцним фундаментом, 10 соток - фото 8
СРОЧНО! Земельна ділянка на масанах, з міцним фундаментом, 10 соток - фото 9
СРОЧНО! Земельна ділянка на масанах, з міцним фундаментом, 10 соток - фото 10
СРОЧНО! Земельна ділянка на масанах, з міцним фундаментом, 10 соток - фото 11
СРОЧНО! Земельна ділянка на масанах, з міцним фундаментом, 10 соток - фото 12
СРОЧНО! Земельна ділянка на масанах, з міцним фундаментом, 10 соток - фото 13

СРОЧНО! Земельна ділянка на масанах, з міцним фундаментом, 10 соток

Чернигов

Пожаловаться
10 500 $
24 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 22 января 2024, ID: 2550938
Характеристики
  • Кадастровый номер 7425585500 
  • Площадь участка 10 соток
  • Постройки на участке Фундамент 
  • Ландшафт Озеро, Лес 
Описание
Терміново продається ділянка. Ціну знижено не надовго бо терміново потрібні грощі. Встигніть купити за зниженою ціною. Пізніше знову буде дорожче. Ділянка знаходиться на масанах, під лісом. Ліс починається одразу в кінці ділянки ( берези, сосни) . Дуже тихе місце, повітря свіже. По вулиці йдуть усі комунікації. Був фундамент з цокольним приміщенні, який вирішили розібрати і переробити. Загальна площа була 100 квадратних метрів. Залишили тільки 30 кв.м. конструкція стоїть на бетонних подушках, дуже міцна, може витримати навіть 3 поверхову будівлю. Цокольний поверх буде як надійне бомбосховище! Вистачає бетонних блоків щоб збільшити фундамент під більшу будівлю. На данний момент ще проводяться роботи з прибирання будівельного сміття. Документи в порядку, від власника. Розміри ділянки 20 на 50 метрів. Можливість обміну на авто з доплатою чи без, або на авто після ДТП.
Обратная связь
0683881909
офлайн
Похожие объявления
ПРОДАЖ, Дві ділянки поруч (2.78*2), 5.6га межує з м.Васильків, вулиця Комарова Васильков 10
    420 000 $
    ПРОДАЖ, Дві ділянки поруч (2.78*2), 5.6га межує з м.Васильків, вулиця Комарова 4км від Одеської траси, Цільове призначення ділянки - для ведення особистого селянського господарства, можливо перевести під забудову котеджного містечка, під склади, спецтехніку, стоянку фур та ін... Кутовий, заїзд з двох сторін /дорога/. - 30м до газового розподільника, - 200м до двох електропідстанції, - 500 м до дитячого садочку, - 700м = розташована школа, - 600м до центральної вулиці Василькова , - зупинка маршруток...розвинена інфраструктура. ТЕЛЕФОНУЙТЕ У БУДЬ ЯКИЙ ЧАС. 560сот= 420.000у.о. / сотка -750у.о./ (WhatsApp/ Telegram /+380(63) 358 -8985
    Васильков
    ПРОДАЖ! ділянки 5.6га межує з м.Васильків,вул.Комарова, 4км від Одеської траси Васильков 10
      420 000 $
      ПРОДАЖ! Дві ділянки поруч (2.78*2), 5.6га межує з м.Васильків, 4км від Одеської траси, Цільове призначення ділянки - для ведення особистого селянського господарства. Можливо перевести під забудову котеджного містечка, - під склади, стоянку для великогабаритного транспорту, - спецтехніки та ін... Кутовий, заїзд з двох сторін /дорога/. - 30м до газового розподільника, - 200м до двох електропідстанції, - 500 м до дитячого садочку, - 700м = розташована школа, - 600м до центральної вулиці Василькова , - зупинка маршруток... - розвинена інфраструктура. АКТУАЛЬНО!. ТЕЛЕФОНУЙТЕ У БУДЬ ЯКИЙ ЧАС. 420.000у.о. РОЗГЛЯНЕМО ВСІ РЕАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ. (WhatsApp/ Telegram +380(63)356-8985
      Васильков
      Продам об'єкти нерухомості з прилеглою земельною ділянкою на березі ставу у м. Луцьку, загальною пло Луцк 4
        130 000 $
        Продам об'єкти нерухомості з прилеглою земельною ділянкою на березі ставу у м. Луцьку, загальною площею 0,23 га Розташування: м. Луцьк, р-н Кічкарівки на березі річки Омелянівки. Швидкий виїзд на вул. Львівську, Володимирську, Ковельську. Характеристики: Територія - рівна, правильної прямокутної форми, межує зі ставом р. Омелянівка, асфальтований доїзд, гнучкість майбутнього використання (житло або комерція). Комунікації - поруч. Детальна інформація про можливий статус землі та призначення - за телефоном. Відео - https://www.youtube.com/watch?v=YN2c8fyanNk Вартість продажу - 130 000 $ Контактна особа - Данкін Олександр (067) 332-09-11 Дивіться також інші наші оголошення.
        Луцк
        офлайн
        0683881909
        На сайте с 16 апреля 2020