1  / 7
Срочно !цена снижена!  Участок у моря с коммуникациями! - фото 1
Срочно !цена снижена!  Участок у моря с коммуникациями! - фото 2
Срочно !цена снижена!  Участок у моря с коммуникациями! - фото 3
Срочно !цена снижена!  Участок у моря с коммуникациями! - фото 4
Срочно !цена снижена!  Участок у моря с коммуникациями! - фото 5
Срочно !цена снижена!  Участок у моря с коммуникациями! - фото 6
Срочно !цена снижена!  Участок у моря с коммуникациями! - фото 7

Срочно !цена снижена! Участок у моря с коммуникациями!

Черноморск

Пожаловаться
7 000 $
28 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 26 марта 2024, ID: 2794889
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города до 5 км. 
  • Площадь участка 8 соток
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Вывоз отходов 
  • Постройки на участке Туалет, Вагончик, Сарай, Хоз. помещение 
  • Инфраструктура Остановка транспорта 
  • Ландшафт Море 
Описание
В срочной продаже участок у моря с коммуникациями, 20 на 40м Свет , вода на участке, есть домик , кунг, небольшой контейнер для инвентарь, плодовые деревья, виноградник огоржен , калитка , ворота . Хорошая дорога , рядом живут круглый год . Успейте купить , звоните сегодня, Оксана.
Обратная связь
АН Магнат
офлайн
Похожие объявления
Срочно продам 2 ділянки в СТ Лісова Поляна Колонщина в Макаровському р-ні! Киев 4
    15 400 $
    Продам дві земельні ділянки площею 11, 9 с та 16, 5 с у Макарівському р-ні Київської області в адмінмежах Колонщинської сільської ради у садовому товаристві "Лісова поляна". Цільове призначення - ведення садівництва. З одного боку ділянок проходить невеличкий канал, і між ділянками також. На ділянці 16, 5 с ростуть берези. Електроенергiя та газ заведенi. Навкруги ділянок гарний ліс. На відстані 1, 5 км знаходиться гарне чисте озеро. До Житомирського шосе від ділянок 4 км. До метро Житомирська - 27 км. Ціна 550 $ одна сотка. торг.
    Киев, Святошинский, Макаров
    Терміновий продаж ділянки в с. Пухівка! Пуховка 13
      20 000 $
      Терміновий продаж чудової ділянки 8 соток у гарному, сонячному місці в с. Пухівка Броварського району, СТ ВЕГА, біля озер та р. Десна, живописне, атмосферне місце, поруч ліс та гарний пляж для відпочинку, член кооперативу, сплачено всі внески, поруч зупинка громадського транспорту, котеджне містечко повністю забудоване, все є для комфортного, постійного проживання, свіже повітря, тиша та мальовничі краєвиди, ціна 20000 у.е. Без комиссии!
      Пуховка
      Терміновий продаж ділянок в СТ ВЕГА, с. Пухівка! Пуховка 10
        40 000 $
        Терміновий продаж двох ділянок по 8 соток у гарному, сонячному місці в с. Пухівка Броварського району, СТ ВЕГА, біля озер та р. Десна, живописне, атмосферне місце, поруч ліс та гарний пляж для відпочинку, член кооперативу, сплачено всі внески, поруч зупинка громадського транспорту, котеджне містечко повністю забудоване, все є для комфортного, постійного проживання, свіже повітря, тиша та мальовничі краєвиди, ціна 20000 у.е./ділянка, придбати можна окремо одну ділянку, Без комиссии!
        Пуховка
        офлайн
        АН Магнат
        На сайте с 16 апреля 2020