1  / 7
Срочно !цена снижена!  Участок у моря с коммуникациями! - фото 1
Срочно !цена снижена!  Участок у моря с коммуникациями! - фото 2
Срочно !цена снижена!  Участок у моря с коммуникациями! - фото 3
Срочно !цена снижена!  Участок у моря с коммуникациями! - фото 4
Срочно !цена снижена!  Участок у моря с коммуникациями! - фото 5
Срочно !цена снижена!  Участок у моря с коммуникациями! - фото 6
Срочно !цена снижена!  Участок у моря с коммуникациями! - фото 7

Срочно !цена снижена! Участок у моря с коммуникациями!

Чорноморськ

Поскаржитись
7 000 $
24 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 26 березня 2024, ID: 2794889
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города до 5 км. 
  • Площадь участка 8 соток
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Вывоз отходов 
  • Постройки на участке Туалет, Вагончик, Сарай, Хоз. помещение 
  • Инфраструктура Остановка транспорта 
  • Ландшафт Море 
Опис
В срочной продаже участок у моря с коммуникациями, 20 на 40м Свет , вода на участке, есть домик , кунг, небольшой контейнер для инвентарь, плодовые деревья, виноградник огоржен , калитка , ворота . Хорошая дорога , рядом живут круглый год . Успейте купить , звоните сегодня, Оксана.
Зворотній зв’язок
АН Магнат
офлайн
Схожі оголошення
Земельна ділянка у селі Татарів - 0,10 га Яремче 9
    5 000 $
    Багато простору, панорама на гори і чудовий асфальтований доїзд. Це ми описуємо локацію, де розташовані 0,10 га землі під будівництво у с. Татарів. Слово "затишок" чудово описує те, що відчуваєш, перебуваючи на цій пологій ділянці рівної форми. Земельна ділянка розташована за 400 м від головної дороги, що веде до гірськолижного курорту Буковель. Поруч розташований готельно-відпочинковий комплекс "Коруна". Це чудова локація як для приватного житла, так і для комерції.
    Яремче
    Земельна ділянка с. Яблуниця 0.5га Яремче 15
      5 000 $
      Земельна ділянка площею 0,5га. Ділянка має призначення під індивідуальне житлове будівництво. Рельєф плавний і встелений карпатським різнотрав'ям. Тут затишно і не вітряно. Звідси відкривається чудова панорама на Чорногірський хребет та все село Яблуниця. Поруч полонина Перці, а на пагорбі, що навпроти, котеджне містечко "Скогур". До бази Буковель всього 7 км по ідеальній трасі. Під'їзд до ділянки ґрунтовий, але комфортний для авто. Взимку дорогу очищають.
      Яремче
      Земельна ділянка у селі Яблуниця - 0,16 га Яремче 8
        5 000 $
        Ділянка поруч з лісом, панорама на г. Петрос, г. Говерла та Чорногірський хребет. Земля межує з Національним природним парком, тож смереки - ваші найближчі сусіди, якщо придбати цих 0,16 га у селі Яблуниця. Ділянка призначена для індивідуального житлового будівництва. Ділянка видовженої прямокутної форми. До асфальту та Яблуницького перевалу - 2,4 км по грунтовій дорозі.
        Яремче
        офлайн
        АН Магнат
        На сайті з 16 квітня 2020