Без комиссии
1  / 10
Смарт 30 м² з ремонтом і меблями | Сертифікат | Без комісії, Новий ЖК - фото 1
Смарт 30 м² з ремонтом і меблями | Сертифікат | Без комісії, Новий ЖК - фото 2
Смарт 30 м² з ремонтом і меблями | Сертифікат | Без комісії, Новий ЖК - фото 3
Смарт 30 м² з ремонтом і меблями | Сертифікат | Без комісії, Новий ЖК - фото 4
Смарт 30 м² з ремонтом і меблями | Сертифікат | Без комісії, Новий ЖК - фото 5
Смарт 30 м² з ремонтом і меблями | Сертифікат | Без комісії, Новий ЖК - фото 6
Смарт 30 м² з ремонтом і меблями | Сертифікат | Без комісії, Новий ЖК - фото 7
Смарт 30 м² з ремонтом і меблями | Сертифікат | Без комісії, Новий ЖК - фото 8
Смарт 30 м² з ремонтом і меблями | Сертифікат | Без комісії, Новий ЖК - фото 9
Смарт 30 м² з ремонтом і меблями | Сертифікат | Без комісії, Новий ЖК - фото 10

Смарт 30 м² з ремонтом і меблями | Сертифікат | Без комісії, Новий ЖК

Ворзель

Пожаловаться
37 999 $
1 267 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 23 апреля 2026, ID: 4954547
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 30 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Смарт-квартира у новому ЖК в зручній локації. Поруч парк і ліс у пішій доступності, Варшавська траса та швидкий виїзд до Ірпеня — 5 хв на авто, район Синергія.

Квартира повністю укомплектована меблями та технікою, готова до заселення. Якісний ремонт. Тепла підлога в санвузлі та у вхідній зоні.

Перший поверх — комерція. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і під орендний бізнес.

Можлива купівля за державною програмою та сертифікатом.
Перегляд у зручний для вас час. Деталі за телефоном.
Обратная связь
Дмитро
офлайн