1  / 16
СМ Продам 1 кімнатну квартиру з ремонтом Троїцький собор - фото 1
СМ Продам 1 кімнатну квартиру з ремонтом Троїцький собор - фото 2
СМ Продам 1 кімнатну квартиру з ремонтом Троїцький собор - фото 3
СМ Продам 1 кімнатну квартиру з ремонтом Троїцький собор - фото 4
СМ Продам 1 кімнатну квартиру з ремонтом Троїцький собор - фото 5
СМ Продам 1 кімнатну квартиру з ремонтом Троїцький собор - фото 6
СМ Продам 1 кімнатну квартиру з ремонтом Троїцький собор - фото 7
СМ Продам 1 кімнатну квартиру з ремонтом Троїцький собор - фото 8
СМ Продам 1 кімнатну квартиру з ремонтом Троїцький собор - фото 9
СМ Продам 1 кімнатну квартиру з ремонтом Троїцький собор - фото 10
СМ Продам 1 кімнатну квартиру з ремонтом Троїцький собор - фото 11
СМ Продам 1 кімнатну квартиру з ремонтом Троїцький собор - фото 12
СМ Продам 1 кімнатну квартиру з ремонтом Троїцький собор - фото 13
СМ Продам 1 кімнатну квартиру з ремонтом Троїцький собор - фото 14
СМ Продам 1 кімнатну квартиру з ремонтом Троїцький собор - фото 15
СМ Продам 1 кімнатну квартиру з ремонтом Троїцький собор - фото 16

СМ Продам 1 кімнатну квартиру з ремонтом Троїцький собор

Чернигов

Пожаловаться
27 000 $
931 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5020484
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 29 м2
  • Площадь кухни 6 м2
Описание
Продам 1 кімнатну квартиру з ремонтом Троїцький собор

Продається 1 кімнатна квартира у цегляному будинку в історичній частині Чернігова — район Троїцького собору та Болдиної гори

Основні характеристики: Загальна площа — 29 м² Кімната — 17 м² Кухня — 6 м²
Поверх — 5 цегляного будинку Балкон — вітражний

Стан:
- Повний сучасний ремонт
- Замінена електропроводка
- Нова сантехніка та труби
- Встановлені лічильники
- Якісні міжкімнатні та вхідні двері
- Балкон зроблений “під ключ”

Квартира не потребує додаткових вкладень — можна одразу заїхати і проживати.

Додатково: Меблі — за домовленістю

Локація:
- Центр міста
- Район Троїцького собору, Болдина гора
- Поруч озеро Земснаряд
- Школа, дитячий садок
- Магазини, Зупинки громадського транспорту

Квартира підходить як для проживання, так і для здачі в оренду.
Документи перевірені. Перегляд за домовленістю
Обратная связь
Олександр
офлайн