1  / 8
Шок-ціна в Ірпені! Квартира з ГАЗОМ, яку ви захочете купити сьогодні! - фото 1
Шок-ціна в Ірпені! Квартира з ГАЗОМ, яку ви захочете купити сьогодні! - фото 2
Шок-ціна в Ірпені! Квартира з ГАЗОМ, яку ви захочете купити сьогодні! - фото 3
Шок-ціна в Ірпені! Квартира з ГАЗОМ, яку ви захочете купити сьогодні! - фото 4
Шок-ціна в Ірпені! Квартира з ГАЗОМ, яку ви захочете купити сьогодні! - фото 5
Шок-ціна в Ірпені! Квартира з ГАЗОМ, яку ви захочете купити сьогодні! - фото 6
Шок-ціна в Ірпені! Квартира з ГАЗОМ, яку ви захочете купити сьогодні! - фото 7
Шок-ціна в Ірпені! Квартира з ГАЗОМ, яку ви захочете купити сьогодні! - фото 8

Шок-ціна в Ірпені! Квартира з ГАЗОМ, яку ви захочете купити сьогодні!

Ирпень

Пожаловаться
33 500 $
1 001 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4885551
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 33.48 м2
  • Площадь кухни 9.52 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Комфорт Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Продам власну квартиру на другому поверсі.
З Балконом і гардеробом. Сучасне планування.

33500$ - Ціна
2 Поверх
Квартира з видом на парк.

Ідеальний варіант для інвестиції чи власного житла!

Про Квартиру:

Малоповерхова забудова, всього 5 поверхів, квартира на середному поверсі, також є ліфт!
Будинок з екологічної червоної цегли, утеплення мінеральна вата, якісні вікна Rehau.

Індивідуальне газове опалення в кожній квартир, значна економія на витратах зимою.
Функціональне планування квартири, 1 спальня, є місце для шафи + гардеробна
На другому поверсі таких квартир вже не має, ціна від забудовника на 100$ вища

Для перегляду дзвоніть
Обратная связь
Богдан
офлайн