1  / 6
Райдужний, здам в оренду комору/кладовку/склад 6м3 - фото 1
Райдужний, здам в оренду комору/кладовку/склад 6м3 - фото 2
Райдужний, здам в оренду комору/кладовку/склад 6м3 - фото 3
Райдужний, здам в оренду комору/кладовку/склад 6м3 - фото 4
Райдужний, здам в оренду комору/кладовку/склад 6м3 - фото 5
Райдужний, здам в оренду комору/кладовку/склад 6м3 - фото 6

Райдужний, здам в оренду комору/кладовку/склад 6м3

Киев, Днепровский

Пожаловаться
2 000 грн.
333 грн. за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 20 апреля 2026, ID: 4947288
Характеристики
  • Материал Бетонный 
  • Общая площадь 6 м2
  • Коммуникации Электричество, Асфальтированная дорога 
  • Комфорт Стеллажи, Охрана, Видеонаблюдение 
Описание
Здам в оренду комору на -1 поверсі нового ЖК на Райдужному. Знаходиться по адресі вул. Кибальчича 2г. Комора чиста, суха з стелажами для зберігання речей, велосипедів, конссерваціі та іншого. Є світло, пожежна сигналізація, охорона, відеонагляд. По необхідності можно поставити охорону систему. Додаткові питання по телефону.
Обратная связь
Владимир
офлайн