Без комиссии
1  / 9
Простора квартира 90  кв.м. Є-відновлення, Є-оселя, 3%,7% - фото 1
Простора квартира 90  кв.м. Є-відновлення, Є-оселя, 3%,7% - фото 2
Простора квартира 90  кв.м. Є-відновлення, Є-оселя, 3%,7% - фото 3
Простора квартира 90  кв.м. Є-відновлення, Є-оселя, 3%,7% - фото 4
Простора квартира 90  кв.м. Є-відновлення, Є-оселя, 3%,7% - фото 5
Простора квартира 90  кв.м. Є-відновлення, Є-оселя, 3%,7% - фото 6
Простора квартира 90  кв.м. Є-відновлення, Є-оселя, 3%,7% - фото 7
Простора квартира 90  кв.м. Є-відновлення, Є-оселя, 3%,7% - фото 8
Простора квартира 90  кв.м. Є-відновлення, Є-оселя, 3%,7% - фото 9

Простора квартира 90 кв.м. Є-відновлення, Є-оселя, 3%,7%

Чернигов

Пожаловаться
59 600 $
662 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 7 января 2026, ID: 4640420
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 90 м2
  • Площадь кухни 17 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 10 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Двухсторонняя 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Панорамные окна, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Одна з найнижчих цін у Чернігові за квадратний метр у заселеній новобудові з автономним опаленням! 600 $ квадратний метр!

Продається простора квартира з автономним опаленням по вул. Жабинського 2-В. Десятий поверх десятиповерхового будинку. Проект перероблений на трикімнатну, проведений демонтаж перегородок, зроблені штроби під нові стіни. Квартира двостороння.

Затишний закритий двір з дитячим майданчиком, охороною і відеоспостереженням, поруч магазини АТБ, Квартал, аптеки, ринок, зупинка транспорту, вокзал, дитячий садочок, стадіон.

Продаж від власника, прописаних немає, пакет документів готовий.
Можлива продаж піє Є-оселя, Є-відновлення, сертифікат.
Обратная связь
Вячеслав
офлайн