Без комиссии
1  / 15
Простора  євро 3-кімнатна квартира по вул. Садова + комора 15 м²! - фото 1
Простора  євро 3-кімнатна квартира по вул. Садова + комора 15 м²! - фото 2
Простора  євро 3-кімнатна квартира по вул. Садова + комора 15 м²! - фото 3
Простора  євро 3-кімнатна квартира по вул. Садова + комора 15 м²! - фото 4
Простора  євро 3-кімнатна квартира по вул. Садова + комора 15 м²! - фото 5
Простора  євро 3-кімнатна квартира по вул. Садова + комора 15 м²! - фото 6
Простора  євро 3-кімнатна квартира по вул. Садова + комора 15 м²! - фото 7
Простора  євро 3-кімнатна квартира по вул. Садова + комора 15 м²! - фото 8
Простора  євро 3-кімнатна квартира по вул. Садова + комора 15 м²! - фото 9
Простора  євро 3-кімнатна квартира по вул. Садова + комора 15 м²! - фото 10
Простора  євро 3-кімнатна квартира по вул. Садова + комора 15 м²! - фото 11
Простора  євро 3-кімнатна квартира по вул. Садова + комора 15 м²! - фото 12
Простора  євро 3-кімнатна квартира по вул. Садова + комора 15 м²! - фото 13
Простора  євро 3-кімнатна квартира по вул. Садова + комора 15 м²! - фото 14
Простора  євро 3-кімнатна квартира по вул. Садова + комора 15 м²! - фото 15

Простора євро 3-кімнатна квартира по вул. Садова + комора 15 м²!

Ирпень

Пожаловаться
80 000 $
1 081 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 4 декабря 2025, ID: 4538389
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 74 м2
  • Площадь кухни 11 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Газ, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Простора 2-кімнатна квартира в Ірпені вул. Садова + окрема комора 15 м²!

БЕЗ КОМІСІЇ для покупця

Продається світла та доглянута величезна 2-кімнатна квартира у цегляному будинку (2001–2010 рр.). Ідеальна для сім’ї, яка цінує простір, комфорт та тишу зеленої локації.

Основні переваги:

Загальна площа — 74 м²

Окремий підвал 15 м² — сухий, великий, підходить як комора, майстерня або домашній спортзал

Зручний 2-й поверх

Світла кухня понад 10 м²

Дві ізольовані кімнати

Лоджія + балкон — чудові для ранкової кави та відпочинку

Повне оснащення: вбудована кухня, холодильник, пральна машина, кондиціонер, телевізор — можна заїжджати і жити!

Локація:

Тихий, затишний район Ірпеня з розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, зупинка транспорту, кав’ярні та зручний виїзд у будь-якому напрямку міста.
Обратная связь
Тетяна
офлайн