Без комиссии
1  / 18
Простора 2 кімнатна квартира у ЖК Centralnyi Premium - фото 1
Простора 2 кімнатна квартира у ЖК Centralnyi Premium - фото 2
Простора 2 кімнатна квартира у ЖК Centralnyi Premium - фото 3
Простора 2 кімнатна квартира у ЖК Centralnyi Premium - фото 4
Простора 2 кімнатна квартира у ЖК Centralnyi Premium - фото 5
Простора 2 кімнатна квартира у ЖК Centralnyi Premium - фото 6
Простора 2 кімнатна квартира у ЖК Centralnyi Premium - фото 7
Простора 2 кімнатна квартира у ЖК Centralnyi Premium - фото 8
Простора 2 кімнатна квартира у ЖК Centralnyi Premium - фото 9
Простора 2 кімнатна квартира у ЖК Centralnyi Premium - фото 10
Простора 2 кімнатна квартира у ЖК Centralnyi Premium - фото 11
Простора 2 кімнатна квартира у ЖК Centralnyi Premium - фото 12
Простора 2 кімнатна квартира у ЖК Centralnyi Premium - фото 13
Простора 2 кімнатна квартира у ЖК Centralnyi Premium - фото 14
Простора 2 кімнатна квартира у ЖК Centralnyi Premium - фото 15
Простора 2 кімнатна квартира у ЖК Centralnyi Premium - фото 16
Простора 2 кімнатна квартира у ЖК Centralnyi Premium - фото 17
Простора 2 кімнатна квартира у ЖК Centralnyi Premium - фото 18

Простора 2 кімнатна квартира у ЖК Centralnyi Premium

Ирпень

Пожаловаться
109 500 $
1 888 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 6 января 2026, ID: 4634974
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 58 м2
  • Площадь кухни 16 м2
  • Этаж
  • Этажность 14 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Простора 2 кімнатна квартира з новим авторським ремонтом у ЖК Centralnyi Premium, вул. Соборна 122

Пропонується до продажу стильна та світла квартира площею 58 м², розташована на комфортному 3 поверсі сучасного 14 поверхового будинку. Ідеальний варіант для тих, хто цінує якість, функціональність та продуманий дизайн.

Основні характеристики:

• Дві окремі кімнати, продумані для максимальної зручності.
• Майстер спальня з додатковою нішею, яку можна використовувати як кабінет, зону для макіяжу або гардеробну.
• Друга кімната чудово підійде під дитячу, гостьову або робочий простір.
• Простора кухня вітальня площею близько 16 м².
• Санвузол сумісний, встановлена ванна, тропічний душ, є місце під пральну машину.
• Встановлений бойлер.
• Кухня повністю укомплектована технікою: вбудований холодильник, посудомийка, духова шафа, варильна поверхня та витяжка.
• Тепла підлога у зонах з плиткою.
• Стан квартири новий, ремонт виконано в світлих спокійних тонах із використанням якісних матеріалів.

Про будинок та інфраструктуру: