Без комиссии
1  / 20
Продаж унікальної 1-кімнатної квартири з двома рівнями — 56 м² - фото 1
Продаж унікальної 1-кімнатної квартири з двома рівнями — 56 м² - фото 2
Продаж унікальної 1-кімнатної квартири з двома рівнями — 56 м² - фото 3
Продаж унікальної 1-кімнатної квартири з двома рівнями — 56 м² - фото 4
Продаж унікальної 1-кімнатної квартири з двома рівнями — 56 м² - фото 5
Продаж унікальної 1-кімнатної квартири з двома рівнями — 56 м² - фото 6
Продаж унікальної 1-кімнатної квартири з двома рівнями — 56 м² - фото 7
Продаж унікальної 1-кімнатної квартири з двома рівнями — 56 м² - фото 8
Продаж унікальної 1-кімнатної квартири з двома рівнями — 56 м² - фото 9
Продаж унікальної 1-кімнатної квартири з двома рівнями — 56 м² - фото 10
Продаж унікальної 1-кімнатної квартири з двома рівнями — 56 м² - фото 11
Продаж унікальної 1-кімнатної квартири з двома рівнями — 56 м² - фото 12
Продаж унікальної 1-кімнатної квартири з двома рівнями — 56 м² - фото 13
Продаж унікальної 1-кімнатної квартири з двома рівнями — 56 м² - фото 14
Продаж унікальної 1-кімнатної квартири з двома рівнями — 56 м² - фото 15
Продаж унікальної 1-кімнатної квартири з двома рівнями — 56 м² - фото 16
Продаж унікальної 1-кімнатної квартири з двома рівнями — 56 м² - фото 17
Продаж унікальної 1-кімнатної квартири з двома рівнями — 56 м² - фото 18
Продаж унікальної 1-кімнатної квартири з двома рівнями — 56 м² - фото 19
Продаж унікальної 1-кімнатної квартири з двома рівнями — 56 м² - фото 20

Продаж унікальної 1-кімнатної квартири з двома рівнями — 56 м²

Ирпень

Пожаловаться
47 000 $
839 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 6 января 2026, ID: 4636618
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 56 м2
  • Площадь кухни 24 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Многоуровневая 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Терраса, Парковочное место 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество 
Описание

Пропонуємо до продажу затишну двохрівневу квартиру, повністю добудовану та готову до комфортного життя.
Розташована на 2-му поверсі цегляного двоповерхового будинку — теплий, надійний і стильний дім для тих, хто цінує індивідуальність

Характеристики квартири:

Загальна площа: 56 м²

Кухня: 24 м²

Кількість кімнат: 1 (двохрівнева)

Санвузол: роздільний

Опалення: індивідуальне, електричне

Тип стін: цегляний

Стан: авторський проєкт, індивідуальний дизайнерський ремонт

Оснащення:

Повністю укомплектована меблями та технікою

Варильна панель, духовка, пральна машина

Wi-Fi, душова кабіна, тераса, гардероб

Власне паркувальне місце

Безпека та комфорт:

Велике бомбосховище у будинку

Теплий, цегляний будинок з високим рівнем шумоізоляції

Камерна, спокійна атмосфера — для тих, хто цінує гармонію

Інфраструктура поруч (у радіусі 500 м):

Залізнична станція

Автовокзал

Супермаркети, аптеки, ТРЦ

Дитячі майданчики

Ліцей №3 — сучасний навчальний заклад із ремонтом європейського рівня та понад 50 гуртками для дітей

Зупинка громадського транспорту — до Києва лише 20 хвилин!