1  / 8
Продаж квартири.Працюємо з держпрограмами та Є-відновленням - фото 1
Продаж квартири.Працюємо з держпрограмами та Є-відновленням - фото 2
Продаж квартири.Працюємо з держпрограмами та Є-відновленням - фото 3
Продаж квартири.Працюємо з держпрограмами та Є-відновленням - фото 4
Продаж квартири.Працюємо з держпрограмами та Є-відновленням - фото 5
Продаж квартири.Працюємо з держпрограмами та Є-відновленням - фото 6
Продаж квартири.Працюємо з держпрограмами та Є-відновленням - фото 7
Продаж квартири.Працюємо з держпрограмами та Є-відновленням - фото 8

Продаж квартири.Працюємо з держпрограмами та Є-відновленням

Белая Церковь

Пожаловаться
31 500 $
991 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 декабря 2025, ID: 4536343
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 31.8 м2
  • Площадь кухни 6.4 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Працюємо з програмами і сертифікатами

Продається 1-кімнатна квартира в будинку малосімейного типу
м. Біла Церква, вул. Томилівська

Характеристики за техпаспортом:
Загальна площа – 31,8 м²
Житлова – 15,6 м²
Кухня – 6,4 м²
Поверх: 5 з 9