Без комиссии
1  / 16
Продаж квартири з ремонтом та меблями! - фото 1
Продаж квартири з ремонтом та меблями! - фото 2
Продаж квартири з ремонтом та меблями! - фото 3
Продаж квартири з ремонтом та меблями! - фото 4
Продаж квартири з ремонтом та меблями! - фото 5
Продаж квартири з ремонтом та меблями! - фото 6
Продаж квартири з ремонтом та меблями! - фото 7
Продаж квартири з ремонтом та меблями! - фото 8
Продаж квартири з ремонтом та меблями! - фото 9
Продаж квартири з ремонтом та меблями! - фото 10
Продаж квартири з ремонтом та меблями! - фото 11
Продаж квартири з ремонтом та меблями! - фото 12
Продаж квартири з ремонтом та меблями! - фото 13
Продаж квартири з ремонтом та меблями! - фото 14
Продаж квартири з ремонтом та меблями! - фото 15
Продаж квартири з ремонтом та меблями! - фото 16

Продаж квартири з ремонтом та меблями!

Ирпень

Пожаловаться
38 500 $
1 604 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 25 апреля 2026, ID: 4958875
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 24 м2
  • Площадь кухни 7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Душевая кабина, Мебель на кухне, Панорамные окна, Охраняемая территория, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж квартири-студії з ремонтом!
Затишний житловий комплекс комфорт-класу в місті Ірпінь. Велика прибудинкова територія закритого типу, має місця для відпочинку, спортивні та дитячі майданчики, зелені насадження та квітники.
Студія з ремонтом житлового стану. Розташована на 3 поверсі.
Є лоджія з панорамним видом у двір.
МЕБЛІ ТА ТЕХНІКА ЗАЛИШАЄТЬСЯ :
- Із техніки : бойлер, пральна машина, холодильник, електроплита, електропіч, телевізор.
- Із меблів : диван, кухня, стіл, стільці.
Квартира готова до заселення!

Навколо комплексу максимально розвинена інфраструктура! Район міста доволі сучасний, відрізняється великою кількістю магазинів та супермаркетів, кафе, ресторани, басейн, різноманітні заклади дозвілля, сквер, також поруч лісо-паркова зона.
Зручна транспортна розв'язка. Поруч з будинком зупинка громадського транспорту з маршрутами по місту та до столиці.

За деталями звертайтеся за телефоном.
Обратная связь
Karolina
офлайн