1  / 10
Продаж квартири, Леваневський м-в (ЖК Мрія). - фото 1
Продаж квартири, Леваневський м-в (ЖК Мрія). - фото 2
Продаж квартири, Леваневський м-в (ЖК Мрія). - фото 3
Продаж квартири, Леваневський м-в (ЖК Мрія). - фото 4
Продаж квартири, Леваневський м-в (ЖК Мрія). - фото 5
Продаж квартири, Леваневський м-в (ЖК Мрія). - фото 6
Продаж квартири, Леваневський м-в (ЖК Мрія). - фото 7
Продаж квартири, Леваневський м-в (ЖК Мрія). - фото 8
Продаж квартири, Леваневський м-в (ЖК Мрія). - фото 9
Продаж квартири, Леваневський м-в (ЖК Мрія). - фото 10

Продаж квартири, Леваневський м-в (ЖК Мрія).

Белая Церковь

Пожаловаться
81 000 $
784 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 декабря 2025, ID: 4538228
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 103.3 м2
  • Площадь кухни 30 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 10 
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Свободная планировка 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж квартири, Леваневський м-в (ЖК Мрія).
Особливості :
* Можливість зробити ремонт на свій смак та створити інтер'єр мрії.
* Вільне планування
*Квартира дуже світла ,панорамні вікна з чудовим краєвидом на місто.
*Закрита територія, що забезпечує безпеку та приватність.
*Сучасні технології будівництва та якісні матеріали.
*Зручне розташування.
*Цей житловий комплекс підійде для тих, хто цінує комфорт, безпеку та сучасний стиль життя,облаштовані паркомісця , дитячий майданчик.
* Стан від забудовника:
* Квартира загальною площею 103,3м2

* Додаткові можливості:
* Наявність інших варіантів продажу в цьому ЖК дозволяє вибрати оптимальний варіант.
* При необхідності для отримання більш детальної інформації, та для уточнення актуальності пропозиції.
* Чудова локація- поруч школа , садочок, зупинка транспорту , магазини та супермаркет.
Обратная связь
Олена
офлайн