1  / 11
Продаж квартири 3/1/5 м.Біла Церква, Піонерська,(р-н дит.стоматполікл) - фото 1
Продаж квартири 3/1/5 м.Біла Церква, Піонерська,(р-н дит.стоматполікл) - фото 2
Продаж квартири 3/1/5 м.Біла Церква, Піонерська,(р-н дит.стоматполікл) - фото 3
Продаж квартири 3/1/5 м.Біла Церква, Піонерська,(р-н дит.стоматполікл) - фото 4
Продаж квартири 3/1/5 м.Біла Церква, Піонерська,(р-н дит.стоматполікл) - фото 5
Продаж квартири 3/1/5 м.Біла Церква, Піонерська,(р-н дит.стоматполікл) - фото 6
Продаж квартири 3/1/5 м.Біла Церква, Піонерська,(р-н дит.стоматполікл) - фото 7
Продаж квартири 3/1/5 м.Біла Церква, Піонерська,(р-н дит.стоматполікл) - фото 8
Продаж квартири 3/1/5 м.Біла Церква, Піонерська,(р-н дит.стоматполікл) - фото 9
Продаж квартири 3/1/5 м.Біла Церква, Піонерська,(р-н дит.стоматполікл) - фото 10
Продаж квартири 3/1/5 м.Біла Церква, Піонерська,(р-н дит.стоматполікл) - фото 11

Продаж квартири 3/1/5 м.Біла Церква, Піонерська,(р-н дит.стоматполікл)

Белая Церковь

Пожаловаться
48 000 $
832 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 декабря 2025, ID: 4538381
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 57.7 м2
  • Площадь кухни 5.4 м2
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаю трикімнатну квартиру в м.Біла Церква.
Розглядаю варіанти придбання за державними програмами,є-відновлення,постанови.
3/1/5 Піонерська,район (дит.стоматполіклініки)
Квартира загальною площею 57.70кв.м розташована на 1поверсі 5ти поверхового будинку.
Не кутова,високий цоколь.
Планування:
Кімнати сміжно-розділені,є гардеробна кімната.
Металопластикові вікна.
Одне вікно виходить на фасад,можна використати під комерцію.
Санвузол сумісний.
Все залишається крім холодильника,прихожої.
Поруч магазин Гурман,інші магазини,ринок,школа,дитячі садочки поруч з будинком є дитячий майданчик.
Зупинка транспорту.
Телефонуйте,записуйтеся на перегляд.
09******94 АН Аліна
Обратная связь
Alina Vlasova
офлайн