Без комиссии
1  / 19
Продаж квартири 3 кімнатна з терасою. Паркінг підземний. Єоселя. - фото 1
Продаж квартири 3 кімнатна з терасою. Паркінг підземний. Єоселя. - фото 2
Продаж квартири 3 кімнатна з терасою. Паркінг підземний. Єоселя. - фото 3
Продаж квартири 3 кімнатна з терасою. Паркінг підземний. Єоселя. - фото 4
Продаж квартири 3 кімнатна з терасою. Паркінг підземний. Єоселя. - фото 5
Продаж квартири 3 кімнатна з терасою. Паркінг підземний. Єоселя. - фото 6
Продаж квартири 3 кімнатна з терасою. Паркінг підземний. Єоселя. - фото 7
Продаж квартири 3 кімнатна з терасою. Паркінг підземний. Єоселя. - фото 8
Продаж квартири 3 кімнатна з терасою. Паркінг підземний. Єоселя. - фото 9
Продаж квартири 3 кімнатна з терасою. Паркінг підземний. Єоселя. - фото 10
Продаж квартири 3 кімнатна з терасою. Паркінг підземний. Єоселя. - фото 11
Продаж квартири 3 кімнатна з терасою. Паркінг підземний. Єоселя. - фото 12
Продаж квартири 3 кімнатна з терасою. Паркінг підземний. Єоселя. - фото 13
Продаж квартири 3 кімнатна з терасою. Паркінг підземний. Єоселя. - фото 14
Продаж квартири 3 кімнатна з терасою. Паркінг підземний. Єоселя. - фото 15
Продаж квартири 3 кімнатна з терасою. Паркінг підземний. Єоселя. - фото 16
Продаж квартири 3 кімнатна з терасою. Паркінг підземний. Єоселя. - фото 17
Продаж квартири 3 кімнатна з терасою. Паркінг підземний. Єоселя. - фото 18
Продаж квартири 3 кімнатна з терасою. Паркінг підземний. Єоселя. - фото 19

Продаж квартири 3 кімнатна з терасою. Паркінг підземний. Єоселя.

Ирпень

Пожаловаться
192 000 $
1 600 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4886775
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 120 м2
  • Площадь кухни 30 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 10 
  • Планировка Свободная планировка 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов, Гардероб, Терраса, Панорамные окна, Решетки на окнах, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Гараж, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Ексклюзивний ЖК ЮТЛАНДІЯ, це про Якість та щось не звичайне в плані будівництва та при будинкового простору .
Центрі Ірпеня , садочки декілька топових шкіл , все поруч.
Всі держпрограми . Єоселя євідновлення Продаж Квартири 3 Кімнати 120 квадратних метри .
Два санвузли . Велика тераса на три сторони центру Ірпеня .
Закрита територія.
Дитячий майданчик від Швейцарських технологій .
Автоматичні двері , розумний будинок.
Підземний паркінг
Генератори на ліфти та освітлення
Охорона і т д

Є декілька варіантів квартир , 2 кімнатні від 56 квадратів до 3 кімнатної 140 квадратів .

Можливо під замовлення від забудовника повністью на всю площу квартири ТЕПЛУ ПІДЛОГУ , є можливість перепланування на етапі будівництва.

З нами все можливо , пишіть , краще дзвоніть . А ще краще приїжджайте на перегляд та бронюйте житло мрії .
Обратная связь
Alexander Sereginsky
офлайн