Без комиссии
1  / 9
Продаж квартира з дизайнерським ремонтом Топ локація - фото 1
Продаж квартира з дизайнерським ремонтом Топ локація - фото 2
Продаж квартира з дизайнерським ремонтом Топ локація - фото 3
Продаж квартира з дизайнерським ремонтом Топ локація - фото 4
Продаж квартира з дизайнерським ремонтом Топ локація - фото 5
Продаж квартира з дизайнерським ремонтом Топ локація - фото 6
Продаж квартира з дизайнерським ремонтом Топ локація - фото 7
Продаж квартира з дизайнерським ремонтом Топ локація - фото 8
Продаж квартира з дизайнерським ремонтом Топ локація - фото 9

Продаж квартира з дизайнерським ремонтом Топ локація

Ирпень

Пожаловаться
54 000 $
1 929 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 25 апреля 2026, ID: 4960064
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 28 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 1-кімнатної квартири-студії в ЖК “Молодість” Вул. Соборна.
Пропонується до продажу сучасна квартира-студія
Розташована на 3 поверсі з 5

Новий якісний ремонт
Повністю укомплектована меблями та технікою
Зручне, розумне планування
Індивідуальне електричне опалення
Житлові тарифи
Ідеальний варіант як для проживання, так і під інвестицію
Обратная связь
Тетяна
офлайн