1  / 12
Продаж євро 2к квартири/Без ремонту/Вигідна ціна/ГАЗ - фото 1
Продаж євро 2к квартири/Без ремонту/Вигідна ціна/ГАЗ - фото 2
Продаж євро 2к квартири/Без ремонту/Вигідна ціна/ГАЗ - фото 3
Продаж євро 2к квартири/Без ремонту/Вигідна ціна/ГАЗ - фото 4
Продаж євро 2к квартири/Без ремонту/Вигідна ціна/ГАЗ - фото 5
Продаж євро 2к квартири/Без ремонту/Вигідна ціна/ГАЗ - фото 6
Продаж євро 2к квартири/Без ремонту/Вигідна ціна/ГАЗ - фото 7
Продаж євро 2к квартири/Без ремонту/Вигідна ціна/ГАЗ - фото 8
Продаж євро 2к квартири/Без ремонту/Вигідна ціна/ГАЗ - фото 9
Продаж євро 2к квартири/Без ремонту/Вигідна ціна/ГАЗ - фото 10
Продаж євро 2к квартири/Без ремонту/Вигідна ціна/ГАЗ - фото 11
Продаж євро 2к квартири/Без ремонту/Вигідна ціна/ГАЗ - фото 12

Продаж євро 2к квартири/Без ремонту/Вигідна ціна/ГАЗ

Ирпень

Пожаловаться
49 000 $
1 207 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 февраля 2026, ID: 4713690
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 40.6 м2
  • Площадь кухни 13 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
Продається євро 2кімнатна квартира площею 40.6м.кв. в сучасному житловому комплексі ЖК «Молодість» — ідеальний варіант для тих, хто хоче зробити ремонт під себе, без переплати за чужі рішення.

- Раціональне планування
- Світла квартира з великими вікнами
- Новий будинок, доглянута територія
- Сучасний ЖК з розвиненою інфраструктурою
- Швидкий виїзд до Києва!

Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.

ЦІНА 49000$ Бкз комісії!
КОД ОБЄКТУ #2500
Телефонуйте, домовимось за перегляд на зручний для вас час!
Обратная связь
Анна Голотіна
офлайн