Без комиссии
1  / 17
Продаж євро 2 кімнатної квартири з ремонтом. Сертифікат - ТАК - фото 1
Продаж євро 2 кімнатної квартири з ремонтом. Сертифікат - ТАК - фото 2
Продаж євро 2 кімнатної квартири з ремонтом. Сертифікат - ТАК - фото 3
Продаж євро 2 кімнатної квартири з ремонтом. Сертифікат - ТАК - фото 4
Продаж євро 2 кімнатної квартири з ремонтом. Сертифікат - ТАК - фото 5
Продаж євро 2 кімнатної квартири з ремонтом. Сертифікат - ТАК - фото 6
Продаж євро 2 кімнатної квартири з ремонтом. Сертифікат - ТАК - фото 7
Продаж євро 2 кімнатної квартири з ремонтом. Сертифікат - ТАК - фото 8
Продаж євро 2 кімнатної квартири з ремонтом. Сертифікат - ТАК - фото 9
Продаж євро 2 кімнатної квартири з ремонтом. Сертифікат - ТАК - фото 10
Продаж євро 2 кімнатної квартири з ремонтом. Сертифікат - ТАК - фото 11
Продаж євро 2 кімнатної квартири з ремонтом. Сертифікат - ТАК - фото 12
Продаж євро 2 кімнатної квартири з ремонтом. Сертифікат - ТАК - фото 13
Продаж євро 2 кімнатної квартири з ремонтом. Сертифікат - ТАК - фото 14
Продаж євро 2 кімнатної квартири з ремонтом. Сертифікат - ТАК - фото 15
Продаж євро 2 кімнатної квартири з ремонтом. Сертифікат - ТАК - фото 16
Продаж євро 2 кімнатної квартири з ремонтом. Сертифікат - ТАК - фото 17

Продаж євро 2 кімнатної квартири з ремонтом. Сертифікат - ТАК

Ирпень

Пожаловаться
79 000 $
1 927 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 февраля 2026, ID: 4713920
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 41 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Электричество 
Описание
Євродвушка 41 м² | ЖК Синергія Сіті | Новий ремонт | 4 поверх

Продається євродвушка 41 м² у найкращому ЖК міста — Синергія Сіті.
Квартира з новим ремонтом, ніхто не проживав, готова до заселення.

Про квартиру:
4 поверх

Розвинена інфраструктура, поруч ринок

Телефонуйте або пишіть — організую перегляд у зручний для вас час.
Обратная связь
Валерія Шиманська АН Kvartal Group
офлайн