Без комиссии
1  / 17
Продаж газифікованого таунхаусу 107м2. 4 кімнати. Під ремонт. ID:765 - фото 1
Продаж газифікованого таунхаусу 107м2. 4 кімнати. Під ремонт. ID:765 - фото 2
Продаж газифікованого таунхаусу 107м2. 4 кімнати. Під ремонт. ID:765 - фото 3
Продаж газифікованого таунхаусу 107м2. 4 кімнати. Під ремонт. ID:765 - фото 4
Продаж газифікованого таунхаусу 107м2. 4 кімнати. Під ремонт. ID:765 - фото 5
Продаж газифікованого таунхаусу 107м2. 4 кімнати. Під ремонт. ID:765 - фото 6
Продаж газифікованого таунхаусу 107м2. 4 кімнати. Під ремонт. ID:765 - фото 7
Продаж газифікованого таунхаусу 107м2. 4 кімнати. Під ремонт. ID:765 - фото 8
Продаж газифікованого таунхаусу 107м2. 4 кімнати. Під ремонт. ID:765 - фото 9
Продаж газифікованого таунхаусу 107м2. 4 кімнати. Під ремонт. ID:765 - фото 10
Продаж газифікованого таунхаусу 107м2. 4 кімнати. Під ремонт. ID:765 - фото 11
Продаж газифікованого таунхаусу 107м2. 4 кімнати. Під ремонт. ID:765 - фото 12
Продаж газифікованого таунхаусу 107м2. 4 кімнати. Під ремонт. ID:765 - фото 13
Продаж газифікованого таунхаусу 107м2. 4 кімнати. Під ремонт. ID:765 - фото 14
Продаж газифікованого таунхаусу 107м2. 4 кімнати. Під ремонт. ID:765 - фото 15
Продаж газифікованого таунхаусу 107м2. 4 кімнати. Під ремонт. ID:765 - фото 16
Продаж газифікованого таунхаусу 107м2. 4 кімнати. Під ремонт. ID:765 - фото 17

Продаж газифікованого таунхаусу 107м2. 4 кімнати. Під ремонт. ID:765

Ворзель

Пожаловаться
67 000 $
626 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 ноября 2025, ID: 4476203
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Тип дома Таунхаус 
  • Комнат
  • Общая площадь 107 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 2 сот.
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж двоповерхового таунхаусу в Ворзелі, по вул.Ворзельська. Загальна площа - 107м2, 4 кімнати, гардеробна, два с/в та кухня-студія з невеличким двориком. По стінам зроблена штукатурка, зроблена заливка підлоги. Таун газифікований, 10кВт електрики (три фази), септик (4 куба) та свердловина. Оформлення на першого власника.

ID:765
Обратная связь
Агенція нерухомості Di House
офлайн