1  / 9
Продаж дві 2х кімнатни кв ЖК Ok Land Севастопольська площа Солом'янка - фото 1
Продаж дві 2х кімнатни кв ЖК Ok Land Севастопольська площа Солом'янка - фото 2
Продаж дві 2х кімнатни кв ЖК Ok Land Севастопольська площа Солом'янка - фото 3
Продаж дві 2х кімнатни кв ЖК Ok Land Севастопольська площа Солом'янка - фото 4
Продаж дві 2х кімнатни кв ЖК Ok Land Севастопольська площа Солом'янка - фото 5
Продаж дві 2х кімнатни кв ЖК Ok Land Севастопольська площа Солом'янка - фото 6
Продаж дві 2х кімнатни кв ЖК Ok Land Севастопольська площа Солом'янка - фото 7
Продаж дві 2х кімнатни кв ЖК Ok Land Севастопольська площа Солом'янка - фото 8
Продаж дві 2х кімнатни кв ЖК Ok Land Севастопольська площа Солом'янка - фото 9

Продаж дві 2х кімнатни кв ЖК Ok Land Севастопольська площа Солом'янка

Киев, Соломенский

Пожаловаться
240 000 $
1 655 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 февраля 2026, ID: 4770938
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 145 м2
  • Площадь кухни 19 м2
  • Этаж 23 
  • Этажность 25 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
Описание
Продаж дві 2-кімнатної квартири з раціональним плануванням, гардеробною, панорамними вікнами, високою стелею в ЖК «OK`LAND» за адресою проспект Повітряних Сил 56г. 23-й поверх 25- поверхового будинку поруч з Севастопольською площею.
145м2. Після будівельників: на підлозі лазерна стяжка, встановлені панорамні вікна, радіатори, броньовані вхідні двері, лічильники на все, пожежна і охоронна сигналізація. 3 ліфти. Охорона. Територія охороняється, в комплексі є наземний та підземний паркінги.
Відмінна локація: розвʼязка до метро Вокзальна, Шулявська, 10 хвилин. Школи, ліцеї, гімназії, спортивні площадки, стадіони, дитячі садки, супермаркети, кінотеатри, парк. Торг
Обратная связь
Олег
офлайн