1  / 17
Продаж чудової смарт квартири по вул Луки Долинського - фото 1
Продаж чудової смарт квартири по вул Луки Долинського - фото 2
Продаж чудової смарт квартири по вул Луки Долинського - фото 3
Продаж чудової смарт квартири по вул Луки Долинського - фото 4
Продаж чудової смарт квартири по вул Луки Долинського - фото 5
Продаж чудової смарт квартири по вул Луки Долинського - фото 6
Продаж чудової смарт квартири по вул Луки Долинського - фото 7
Продаж чудової смарт квартири по вул Луки Долинського - фото 8
Продаж чудової смарт квартири по вул Луки Долинського - фото 9
Продаж чудової смарт квартири по вул Луки Долинського - фото 10
Продаж чудової смарт квартири по вул Луки Долинського - фото 11
Продаж чудової смарт квартири по вул Луки Долинського - фото 12
Продаж чудової смарт квартири по вул Луки Долинського - фото 13
Продаж чудової смарт квартири по вул Луки Долинського - фото 14
Продаж чудової смарт квартири по вул Луки Долинського - фото 15
Продаж чудової смарт квартири по вул Луки Долинського - фото 16
Продаж чудової смарт квартири по вул Луки Долинського - фото 17

Продаж чудової смарт квартири по вул Луки Долинського

Белая Церковь

Пожаловаться
22 000 $
917 $ за м²
38 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4883807
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 24 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Совмин 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Супер ексклюзивна пропозиція!

Продаж невеликої затишної квартири з меблями та побутовою технікою по вул Луки Долинського,1б.

Якщо шукаєте хороше житло за невеликі кошти, щоб відразу жити,
у нас ідеальний варіант для вас.
Гарний, сучасний стан, ремонт.
Все є для комфортного життя.

Є відеообзор квартири для бажаючих.

Набирайте та записуйтесь на перегляд,домовимось.

Квартира знаходиться на 2 поверсі 2 поверхового цегляного будинку, тепла,світла.

Загальна площа 24 м2,металопластикові вікна,нова проводка,косметичний ремонт,
новий дах,абсолютна чистота,стан «заходь-живи».

Відмінно підходить як для особистого проживання пари або одної людини так і для вигідної інвестиції, здачі в оренду.
Приємні сусіди.

Спокійний район міста Івана Кожедуба для проживання ,поруч магазини,зупинка транспорту.
Обратная связь
Тамара
офлайн