1  / 9
‼️Продаж будинку 90 м² у Ledovskiy 2.0 — 7,5 соток #2466‼️ - фото 1
‼️Продаж будинку 90 м² у Ledovskiy 2.0 — 7,5 соток #2466‼️ - фото 2
‼️Продаж будинку 90 м² у Ledovskiy 2.0 — 7,5 соток #2466‼️ - фото 3
‼️Продаж будинку 90 м² у Ledovskiy 2.0 — 7,5 соток #2466‼️ - фото 4
‼️Продаж будинку 90 м² у Ledovskiy 2.0 — 7,5 соток #2466‼️ - фото 5
‼️Продаж будинку 90 м² у Ledovskiy 2.0 — 7,5 соток #2466‼️ - фото 6
‼️Продаж будинку 90 м² у Ledovskiy 2.0 — 7,5 соток #2466‼️ - фото 7
‼️Продаж будинку 90 м² у Ledovskiy 2.0 — 7,5 соток #2466‼️ - фото 8
‼️Продаж будинку 90 м² у Ledovskiy 2.0 — 7,5 соток #2466‼️ - фото 9

‼️Продаж будинку 90 м² у Ledovskiy 2.0 — 7,5 соток #2466‼️

Хмельницкий

Пожаловаться
93 500 $
1 039 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 23 февраля 2026, ID: 4777540
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 90 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 7.5 сот.
Описание
Будинок 90 м² у Ledovskiy 2.0 — нове цегляне житло з ділянкою 7,5 соток

Пропонується до продажу одноповерховий будинок з цегли площею 90 м² у сучасному житловому масиві Ledovskiy 2.0, який активно розвивається та приваблює нових мешканців якістю і зручністю.

Основні характеристики:

Цегляні стіни, бетонні перекриття — міцність і довговічність

Все на одному рівні — комфортне планування

Ділянка 7,5 соток — місце для саду, зони відпочинку, майданчика або барбекю

Ledovskiy 2.0 — майбутнє вже поруч:

Асфальтований доїзд

Вуличне освітлення

Паркани в єдиному стилі

Озеленення, інфраструктура, передбачені басейн, велодоріжки, зони відпочинку

Локація:
Тиха, затишна, безпечна — ідеальна для сімейного життя та комфорту. Простір, інфраструктура та сучасне середовище формують район нового покоління.

Телефонуйте, щоб дізнатись більше або домовитись про перегляд!

#2466
Обратная связь
Kohan Group
офлайн
Похожие объявления
Продаж будинку біля річки. Вулиця Миколи Ходича. Кривой Рог 18
  • Трехкомнатная
  • 72 м2
  • 6 соток
19 000 $ Без комиссии
Центр міста. Топова локація. Вулиця напроти річки Саксагань. Вулиця Миколи Ходича. Асфальтована вулиця. 1 кілометр від площі Захисників ( Визволення). Будинок цегляний, 72 метри квадратних. 3 кімнати, кухня, санвузол і коридор. Стан не жилий! Під реконструкцію , або нове будівництво. Гарна, приватизована земельна ділянка 6+ сотих, правильної форми. Усі комунікації. ( газ, світло, вода). Документи готові. Зроблена навіть топозйомка 1:500 для будівництва. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривой Рог, Центрально-Городской
Продам пів будинку недобудований в с. Пороскотень Буча 6
  • Трехкомнатная
  • 113 м2
  • 17 соток
40 000 $ Без комиссии
Продам пів будинку недобудованого. Земельна ділянка 17 соток, 3 кімнати. Будинок знаходиться в селі Пороскотень. Дуже живописне місце. На території протікає струмок.
Буча, Пороскотень
Продаю дачу на березі озера 4 км від метро Славутич в Дарницькому районі м.Києва. Без %. Від власн Киев 4
  • Трехкомнатная
  • 127.6 м2
  • 5 соток
73 000 $ Без комиссии
Продаю дачу на березі озера 4 км від метро Славутич в Дарницькому районі м.Києва. Без %. Від власника Осокорки, Центральна, вулиця 9-а Лугова . Поруч зупинка громадського транспорту та магазин. Тиха закрита вулиця на 5 будинків, дружні сусіди. По вулиці проведено газ. Ділянка 5 соток знаходиться у мальовничому місці, прямо на березі "озера Дмитровича", що дає унікальну можливість для відпочинку біля води та риболовлі. Капітальний 127, 6 и.кв цегляний дачний будинок 80-х років побудови з високим цокольним поверхом. Дві спальні на другому поверсі + мансардна кімната. Стан "радянський". Заведена електрика 15кВт (3 фази). Ділянка прямокутної форми, рівна. Є місце для паркування авто. Відмінна транспортна розв'язка. Документи на будинок і землю в порядку. Ідеальне перспективне місце для відпочинку та втілення Вашої мрії. можливий торг
Киев, Дарницкий
офлайн
Kohan Group
На сайте с 16 апреля 2020