Без комиссии
1  / 20
Продаж будинку 1500 м2 Лютіж ділянка 30 соток - фото 1
Продаж будинку 1500 м2 Лютіж ділянка 30 соток - фото 2
Продаж будинку 1500 м2 Лютіж ділянка 30 соток - фото 3
Продаж будинку 1500 м2 Лютіж ділянка 30 соток - фото 4
Продаж будинку 1500 м2 Лютіж ділянка 30 соток - фото 5
Продаж будинку 1500 м2 Лютіж ділянка 30 соток - фото 6
Продаж будинку 1500 м2 Лютіж ділянка 30 соток - фото 7
Продаж будинку 1500 м2 Лютіж ділянка 30 соток - фото 8
Продаж будинку 1500 м2 Лютіж ділянка 30 соток - фото 9
Продаж будинку 1500 м2 Лютіж ділянка 30 соток - фото 10
Продаж будинку 1500 м2 Лютіж ділянка 30 соток - фото 11
Продаж будинку 1500 м2 Лютіж ділянка 30 соток - фото 12
Продаж будинку 1500 м2 Лютіж ділянка 30 соток - фото 13
Продаж будинку 1500 м2 Лютіж ділянка 30 соток - фото 14
Продаж будинку 1500 м2 Лютіж ділянка 30 соток - фото 15
Продаж будинку 1500 м2 Лютіж ділянка 30 соток - фото 16
Продаж будинку 1500 м2 Лютіж ділянка 30 соток - фото 17
Продаж будинку 1500 м2 Лютіж ділянка 30 соток - фото 18
Продаж будинку 1500 м2 Лютіж ділянка 30 соток - фото 19
Продаж будинку 1500 м2 Лютіж ділянка 30 соток - фото 20

Продаж будинку 1500 м2 Лютіж ділянка 30 соток

Лютеж

Пожаловаться
2 500 000 $
1 667 $ за м²
8 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 11 ноября 2025, ID: 4478389
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат 10 
  • Общая площадь 1500 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 36 сот.
  • Ремонт Авторский проект 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Балкон, Терраса, Камин, Сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Гараж, Автонавес, Автоматические ворота, Подсобные помещения, Спортзал, Баcсейн, Солнечные электро панели, Автономный электро генератор 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропоную у мальовничому передмісті Києва, розглянути на дуже вигідних умовах, продаж приватного житлового комплексу 1500 м2. Який складається з житлового будинку, СПА-комплексу з гостьовими кімнатами та кінотеатром, та будиночка для охорони з прислугою.
Площа земельної ділянки 30 соток із гарним ландшафтним дизайном.

Житловий комплекс розташований на Київщині, Вишгородський район, с. Лютіж (Сади), до Києва (Оболонь) 25 хвилин їзди машиною. Територія всього домоволодіння огороджена та під охоронною, цілодобовий відеонагляд та сигналізація.
Є навіс для 3-х автомобілів та стоянка для 6-ти автомобілів.
Дуже зручна та функціональна альтанка на 16 осіб з великим стаціонарним мангалом з автопіддувом та потужною витяжкою.
Швидкісний інтернет, своя глибока свердловина, опалення - автоматичний пелетний котел + геліосистема.

У будинку виконаний гарний якісний авторський ремонт у стилі сучасної класики, житлових 5 кімнат, кухня 15 м2 повністю обладнана всією необхідною технікою, 3 ванні кімнати, вбиральня, більярдна, винний льох, джакузі, госп.кімната.