Без комиссии
1  / 20
Продаж будинку 110м². 5 кімнат. Два входи. Газове опалення. ID:760 - фото 1
Продаж будинку 110м². 5 кімнат. Два входи. Газове опалення. ID:760 - фото 2
Продаж будинку 110м². 5 кімнат. Два входи. Газове опалення. ID:760 - фото 3
Продаж будинку 110м². 5 кімнат. Два входи. Газове опалення. ID:760 - фото 4
Продаж будинку 110м². 5 кімнат. Два входи. Газове опалення. ID:760 - фото 5
Продаж будинку 110м². 5 кімнат. Два входи. Газове опалення. ID:760 - фото 6
Продаж будинку 110м². 5 кімнат. Два входи. Газове опалення. ID:760 - фото 7
Продаж будинку 110м². 5 кімнат. Два входи. Газове опалення. ID:760 - фото 8
Продаж будинку 110м². 5 кімнат. Два входи. Газове опалення. ID:760 - фото 9
Продаж будинку 110м². 5 кімнат. Два входи. Газове опалення. ID:760 - фото 10
Продаж будинку 110м². 5 кімнат. Два входи. Газове опалення. ID:760 - фото 11
Продаж будинку 110м². 5 кімнат. Два входи. Газове опалення. ID:760 - фото 12
Продаж будинку 110м². 5 кімнат. Два входи. Газове опалення. ID:760 - фото 13
Продаж будинку 110м². 5 кімнат. Два входи. Газове опалення. ID:760 - фото 14
Продаж будинку 110м². 5 кімнат. Два входи. Газове опалення. ID:760 - фото 15
Продаж будинку 110м². 5 кімнат. Два входи. Газове опалення. ID:760 - фото 16
Продаж будинку 110м². 5 кімнат. Два входи. Газове опалення. ID:760 - фото 17
Продаж будинку 110м². 5 кімнат. Два входи. Газове опалення. ID:760 - фото 18
Продаж будинку 110м². 5 кімнат. Два входи. Газове опалення. ID:760 - фото 19
Продаж будинку 110м². 5 кімнат. Два входи. Газове опалення. ID:760 - фото 20

Продаж будинку 110м². 5 кімнат. Два входи. Газове опалення. ID:760

Ворзель

Пожаловаться
200 000 $
1 820 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 24 февраля 2026, ID: 4780761
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 109.9 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 7.17 сот.
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Комфорт Душевая кабина 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов 
Описание
Продаж будинку, селище Ворзель (район Кічеєве), вул. Кичеївська. Загальна площа - 110,2м², земельна ділянка - 7 соток. Будинок складається з двох частин. Планування першої частини: коридор, великий зал, дві окремі кімнати, кухня, роздільний санвузол. Побудований у 2005 році з цегли, покрівля - шифер. Друга частина складається з кухні, двох кімнат (одна з них прохідна) та суміжного санвузла. Всі комунікації підключені: світло (день/ніч), газ, вода - криниця (2 насосні станції), каналізація - септик (9 кубів). Наявність двох контрольних лічильників на світло та газ (в другій частині будинку), забезпечує автономність для кожної половини будинку. Стосовно меблювання та побутової техніки будинку - по домовленості. Є погріб, територія огороджена парканом, паркомісце для автомобіля, також залитий фундамент під гараж. В пішій доступності: початкова школа, дитячий садок, продуктові магазини, зупинка громадського транспорту та залізнична станція Кічеєве. Для більш детальної інформації звертайтеся за номером телефону.

ID:760
Обратная связь
Агенція нерухомості Di House
офлайн